Presunúť na hlavný obsah

Nechápem, prečo sa, my ženy, medzi sebou neustále predbiehame, hovorí Jennifer Lopez

Zahraničné celebrity

Zdá sa, že táto žena nestarne. Krásna speváčka, ako keby odhalila elixír mladosti. A nespočíva len v beauty vychytávkach. Oveľa dôležitejšia je totiž vnútorná pohoda, vyrovnanosť a životný balance.

Ideálny model by bol ak by sme sa podporovali navzájom a nehádzali si polená pod nohy

Americká speváčka, herečka, tanečnica, módna návrhárka, spisovateľka a producentka, Jennifer Loper je mimoriadne úspešná. A na svojej ceste sa stretla samozrejme aj s nenávisťou, podrazmi a hádzaním pomyselných polien pod nohy. Paradoxne, oveľa častejšie to bolo zo strany iných žien.

"Nechápem prečo sa my ženy medzi sebou neustále predbiehame. Prečo máme pocit, že musíme byť vo všetkom najlepšie a inú ženu nedokážeme oceniť. V tomto kolotoči dôležitosti si staviame na vlastnom obraze dokonalosti v očiach iných ľudí a ani nám nezáleží na tom vlastom. A to je strašné."

Prečítajte si: Známej modelke povedali, aby schudla. Ona však urobila pravý opak a nikdy sa necítila lepšie

"Ak by sme k sebe boli my ženy tolerantnejšie, chápavejšie a vnímavejšie, verte, že svet v našom okolí by bol krajší. O tom som presvedčená. Aj pre mňa samú to bola cesta, ku ktorej som musela dospieť."

Vnútorná vyrovnanosť je k šťastnému životu kľúčová

To na čom si známa kráska aktuálne zakladá, je vyrovnaná a šťastná rodina. Na to aby to tak však bolo, vie že sa tak musí cítiť sama. Preto sa snaží za každých okolností udržať si vnútorný pokoj, vyrovnanosť a akýsi balance. To je podľa nej absolútne kľúčové.

Neprehliadnite: Brooklyn Beckham priznal oficiálne zásnuby. Krásna Nicole však nie je jediná, toto sú ďalšie ženy, ktorým navliekol prsteň

"Ono to nie je klišé, že to ako sa cítime, to aj vyžarujeme. Je to oveľa silnejšie. Presne tak totiž aj žijeme. Pokiaľ teda o sebe budete neustále pochybovať, bude to robiť aj váš partner. Ak dovolíte, iným aby vás zhadzovali a šliapali po vašom sebavedomí, budete ho mať aboslútne minimálne. Obklopte sa ľuďmi, ktorí vám po emočnej stránke niečo dávajú a dokážu váš život obohatiť. To je ten najväčší poklad, verte mi."

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe