Presunúť na hlavný obsah

Na účet jej pribudne každý rok viac než 500 miliónov. Pozrite sa, čím si Kylie Jenner zarába

Zahraničné celebrity

Momentálne zrejme nie je v šoubiznise, ktorá by bola viac kontroverzná ako najmladšia členka klanu Kardashian. Napriek tomu, že ju milióny ľudí miluje a ďalšie milióny ľudí nenávidí, faktom je, že je najlepšie platenou celebritou.

Sláva najmladšej sestry Kim Kardashian rástla postupne ako sa začala vyvíjať ich televízna šou. Relácia The Keeping Up with the Kardashians, ktorá každodenne sledovala život bohatej rodiny, priniesla vďaka kontroverznosti hlavnej predstaviteľky rodine milióny dolárov a zároveň popularitu, ako sa dostalo len máloktorej americkej rodine. Paradoxom však je, že práve najmladšia predstaviteľka Kylie Jenner, ktorá sa v šou vyskytovala najmenej, má dnes najväčšiu slávu a taktiež najväčšie príjmy.

Nielen skalní fanúšikovia, ale aj ľudia po celom svete si pamätajú, ako vyzerala mladá Kylie kedysi. Svoj prvý zákrok, konkrétne výplň pier podstúpila v čase, keď mala 17 rokov. Do roka sa k tejto obrovskej zmene, ktorá jej vyčarovala až príliš veľké pery, pridali aj ďalšie zákroky - konkrétne úprava čŕt tváre, známa tiež ako modelácia či korekcia nosa. Aby toho nebolo málo, Kylie podstúpila hneď niekoľko ďalších plastických operácií, ktoré jej pomohli vymodelovať dokonalé krivky. Okrem prsných implantátov si dala aj implantáty do zadnej časti tela aby sa mohla pýšiť obrovským pozadím a ženskými bokmi. 

Prečítajte si: Keď ich nemáte rady, spravia vám zo života peklo. Pozrite sa, čo vyvádzajú Kardashianky svojim nepriateľom

Kontroverzná sláva 

Práve nečakaná zmena, ktorá premenila škaredé káčatko na krásnu labuť, priniesla Kylie milióny fanúšikov. Mnoho žien ju začalo považovať za nesmierne príťažlivú, nehovoriac o dievčatách, ktoré si chceli taktiež prejsť takouto premonou a čo najviac sa podobať dnes už mladej miliardárke. 

Jennerka tak využila situáciu a na trh prišla spolu so svojou sestrou Kendall, ktorá pôsobí ako profesionálna modelka, s vlastnou značkou oblečenia. Aby toho však nebolo málo, Kylie spustila aj ďalší biznis - konkrétne s kozmetikou. Dnes ponúka nielen produkty na líčenie, ale zároveň aj na starostlivosť o pleť pod značkou Kylie Skin a Kylie Cosmetics. Práve tieto značky, ktoré sa jej podarilo úspešne predať, jej priniesli zisk v približnej výške 400 miliónov dolárov. Približne 190 miliónov si mala najmladšia Kardashianka zarobiť na sociálnych sieťach. Jednoduchá fotka s produktom na jej Instagrame, ktorý mimochodom sleduje viac než 200 miliónov ľudí, môže výjsť až na dva milióny dolárov.

Neprehliadnite: Babička Kim Kardashian popiera zákony prírody: Wow, klobúk dolu, táto žena, že má 86 rokov?

Medzi tými najbohatšími 

Podľa magazínu Forbes, ktorý zverejnil zoznam najlepšie zarábajúcich celebrít za rok 2020, sa Kylie umiestnila na neuveriteľnom prvom mieste. Ako jediná žena sa dokonca objavila v prvej top desiatke čo značí o tom, že napriek nákladnému životnému štýlu, ktorý zahŕňa luxusné dovolenky takmer každý mesiac, najdrahšie módne kúsky či autá, vie s peniazmi celkom slušne hospodáriť. Otázne však je, či by sa jej takéto bohatstvo a kariéru podarilo vybudovať aj keby vyzerala tak, ako kedysi... nuž, to sa už zrejme nedozvieme. Kylie síce tvrdila, že si dala pery zmenšiť a vracia sa k svojej prirodzenosti, no v porovnaní so starými fotografiami tomu ťažko veriť.

- Najčítanejšie -