Presunúť na hlavný obsah

Keď ich nemáte rady, spravia vám zo života peklo. Pozrite sa, čo vyvádzajú Kardashianky svojim nepriateľom

Zahraničné celebrity

Vo svete šoubiznisu momentálne nie je rodina, ktorá by mala väčší vplyv. Kardashiansky sa považujú za kráľovné Hollywoodu, ktoré si je nerado pohnevať.

O tom, že Kardashianky vládnu svetom, minimálne tým mediálnym, zrejme nikto nepochybuje. Aj keď na seba pritiahli pozornosť škandálmi, už onedlho sa stali vzormi miliónov mladých žien, ktoré sa im v dnešnom svete snažia čo najviac podobať. Na sociálnych sieťach tiež vytvorili akýsi pomyselný obraz krásy, ktorý je do dnešného dňa veľmi populárny. Zahŕňa nielen obnažené fotografie s neprítomným výrazom tváre, ale aj typickú stavbu ich postavy - úzky, včelí pás, ktorý býva často krát aj u samotných Kardashianiek výsledkom photoshopu, dopĺňajú bujným poprsím a väčším zadkom. Nie je žiadnym tajomstvom, že úpravy zadkov podstúpili aj Kim Kylie či Khloé, ktoré si do svojich pozadí vložili implantáty. 

Každú z Kardashianiek, od najmladšej Kylie až po najstaršiu Kris Jenner, sleduje na sociálnej siete Instagram desiatky miliónov ľudí. Zatiaľ čo Kim Kardashian zarobí za jednu pridanú fotografiu na Internet približne 500-tisíc dolárov, o čosi lepšie je na tom Kylie, ktorá si za jednu reklamu môže vypýtať až neuveriteľný milión dolárov.  Kardashianky sa rozhodli svoju silu využiť aj inde, nielen na sociálnych sieťach, a tak všetky začali s podnikaním - Kourtney Kardashian vydáva svoj vlastný časopis, Khloé spolupracuje so značkou oblečenia, ktorej je ambasádorkou, Kim sa venuje značke parfémov, kozmetiky a oblečenia, Kendall je supermodelkou a zároveň majiteľkou spoločnej značky módnych kúskov, ktorú vlastní so svojou mladšou sestrou Kylie. No a samotná Kylie sa stala najmladšou ''self'' bilionárkou, ktorá zarobila peniaze na vlastnom biznise s kozmetikou. 

Prečítajte si: Má 72 rokov, no popiera zákony prírody. Matka Elona Muska je vyhľadávanou modelkou

Vojny v šoubiznise

Napriek obrovskému vplyvu Kardashianky často krát nedbajú na to, aký obsah zdieľajú a mnoho ľudí sa prikláda k názoru, že ako vzor pre mladé dievčatá, ktoré ich sledujú, sú skôr pohromou niež dobrým príkladom. Ich začiatky kariéry totiž sprevádzali škandály, ktoré ich držia do dnešného dňa. Nehovoriac o odvážnych, kontroverzných fotografiách, ktoré z času na čas na sociálnu sieť pribudnú.

Názor na nich vyjadrila aj herečka Chloe Moretz, ktorá pôsobí v šoubiznise už od útleho detstva. Podľa jej názoru nie je ani Kim, ani Kylie či Kendall vhodným vzorom pre vyvíjajúce sa dievčatá. Kim jej to však okamžite verejne oplatila. „Chloe Moretz vítam ťa na Twitteri, nakoľko ťa vôbec nikto nepozná. Nikdy nebudeš taká slávna ako ja. Aj moje dieťa je už teraz slávnejšie než ty,'' vyjadrila sa prostredníctvom svojho statusu na jej adresu. Nebola však jedinou - nedávno to schytala aj Jordyn Woods, kedysi najlepšia kamarátka Kylie Jenner, ktorú pobozkal partner ďalšej sestry, Khloé. Tá jej v médiách urobila doslova peklo a to až tak, že sa musela na niekoľko týždňov vytratiť zo sociálnych sietí. Pravdou je, že slávny klan si nemožno verejne pohnevať, nakoľko sa proti danej osobe spolčí v plnej sile - od sestier až po mamu. Nuž a to je slušná základňa fanúšikov a zároveň novinových titulkov...

- Najčítanejšie -