Presunúť na hlavný obsah

Svoju manželku si vysníval. Jeden z najsexi mužov sveta priznal, že celý život túžil len po jednej žene

Zahraničné celebrity

Láska ako z rozprávky. Aj tak médiá, ale aj fanúšikovia opisujú manželstvo Jasona Momoa a jeho partnerky Lisy Bonet.

Herec Jason Momoa získal obrovskú slávu najmä vďaka filmu Aquaman. Práve po ňom ho začali médiá, ale aj tisíce žien po celom svete označovať za jedného z najsexi mužov planéty. Jason, ktorého spoznávacím znakom je najmä brada a dlhé vlasy, má nielenže nepopísateľnú charizmu, ale zároveň aj vypracované telo - o čom presvedčil nielen ženské publikum v spomínanom filme o superhrdinovi. Aj keď by sa ženy išli nepochybne pretrhnúť pre možnosť byť po jeho boku, faktom je, že to neprichádza ani omylom do úvahy. Jasonove srdce patrí takmer celý život jednej jedinej žene, s ktorou je momentálne už 15 rokov. Je ňou bývalá manželka speváka Lennyho Kravitza a zároveň vcelku úspešná herečka Lisa Bonet. 

Prečítajte si: Bol pri smrti svojho syna, aj svojej manželky. Smutný životný údel Johna Travoltu

Zamiloval sa do nej na prvý pohľad

Písal sa rok 1987, keď malý chlapec menom Jason pozeral vo svojom domove na Havaji obľúbenú televíznu šou. V nej sa objavila 20-ročná pôvabná kráska, do ktorej sa zamiloval takmer okamžite. „Hneď po tom, ako som ju videl v televízii, som povedal - mami, túto! Túto ženu chcem za svoju manželku,'' priznal retrospektívne po rokoch herec a dodal, že bol jej krásou skutočne uchvátený. 

„Bol som presvedčený o tom, že ju musím nájsť a že zasvätím zvyšok svojho života tomu, aby som ju dostal. Bol som ňou posadnutý,'' zasmial sa pri spomienke Jason. Svojej dnes už manželke pravdu však dlhé roky nepovedal. „Povedal som jej to až po dvoch spoločných deťoch, inak by to bolo príliš strašidené a divné. Vždy som ju chcel stretnúť. Bola kráľovnou už od prvého momentu,'' vyjadril sa v The Late Late show.

Osudové stretnutie

Aj keď by sa mohlo zdať, že si ju herec predsa len vystalkoval, pravda je niekde úplne inde. Dvojica sa totiž stretla náhodou, ktorá už navždy filmovému Aquamenovi zmenila život. V čase, keď mal 26 rokov a začínal so svojou hereckou kariérou, sa totiž na pozvanie kamaráta dostal do jedného z klubov v Los Angeles.

„Mal som dredy, ona mala dredy. Bol som so svojím najlepším priateľom, keď som sa zrazu obzrel a uvidel ju a zostal v úžase. Prišla a predstavila sa, v mojej hlave bol úplný ohňostroj!'' zaspomínal si ďalej Jason. Keďže v tom čase nemal auto, po rozhovore požiadal Lisu aby ho hodila do hotela, kde bol ubytovaný. Práve cestou naspäť preskočila iskra - dvojica si však do dnešného dňa stráži pri akej príležitosti to konkrétne bolo. Drží im však do dnešného dňa. Nielenže sú spolu šťastní už dlhých 15 rokov, zároveň pôsobia ako šťastná rodinka a herec dokonca vychádza aj s nevlastnou dcérou a bývalým manželom svojej najväčšej osudovej lásky.

Neprehliadnite: Dokonalá šoubiznisová rodinka. Beckhamovci si spolu preskákali neverami, ale aj škandálmi

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe