Presunúť na hlavný obsah

3 tipy ako vylepšiť sexuálny život: Rady mužov vás nielen prekvapia, ale určite aj pobavia

Partnerské vzťahy

Sexuálny život dvojice je vždy predmetom diskusií. Či už medzi párom samotným, mužmi, alebo ženami. Ak chcete vedieť, ako ten váš okoreniť, stavte na rady chlapov. Tí v tom majú jasno.

Sexuálny život, najmä ak je človek vo vzťahu dlhšie obdobie, máva tendencie skĺznuť do rutiny. Ak tomu chcete zabrániť, mali by ste pravidelne spoločný čas v spálni, niečim obohatiť. Občas stačia maličkosti, niekedy treba vrámci fantázie, siahnuť hlbšie. Pozrite sa, čo dokáže podľa mužov, sex perfektne vylepšiť. 

1. Zázračné zrkadlo 

"My chlapi to pred ním milujeme. Ja osobne na to nedám dopustiť. Je to iný level vzrušenia, ako nám štandardne poskytujete. Vizuálny zážitok je pre mňa pri tomto top. Hoci som mal doteraz len jednu frajerku, ktorá to pred ním chcela robiť. Podľa mňa sa ženy zbytočne riešia. Všímajú si svoje nedostatky, ale toto je o niečom inom. Uvoľniť sa, užiť si to. Nie je nad to. Akože za mňa toto aj každý deň" (Milan, 28)

Čítajte: Zakázané sexuálne praktiky. Ktoré sú ešte prípustné a ktoré už cez čiaru?

2. Nepodceňujete sexuálne hry

"Akože role play, to je moje. Podľa mňa, preto pozeráme porno. Lebo doma to nemáme. Verte, že takto dáte sexuálny život do úplne inej dimenzie. Odkedy som na to párkrát nahovoril svoju drahú, mám pocit, že je to medzi nami oveľa lepšie, vo všetkých smeroch. Vykúšjte aj striptízové scrabble. To sa nielen nasmejete, ale mimoriadne si to užijete." (Leon, 31)

Neprehliadnite: Ako často by sme mali mať sex? Odpoveď vás prekvapí!

3. Čaro atmosféry

"Neviem, prečo si vy ženy myslíte, že milujeme rýchlovky. Áno, z času na čas je to super, najmä niekde na verejnosti. Ale doma chcem viac. Atmosféru, chcem vedieť, že po mne žena túži. Viem, že keď som začal so svojou terajšou manželkou chodiť, dávala si záležať na detailoch. Sviečky, hudba, víno. No odkedy sme svoji, taký večer si nepamätám. Teda pokiaľ ho neurobí ja sám." (Emil, 34)