Presunúť na hlavný obsah

Čo je pre mužov najnudnejšie v posteli? Prezradili sami veľmi otvorene

Partnerské vzťahy

Občas sa očakávania nás a našich polovičiek, diametrálne líšia. Čo chlapov v posteli naozaj nebaví a nemusia?

Áno, muži sex milujú - to vieme všetky. Avšak mal by byť kvalitný. Sami totiž tvrdia a zhodujú sa v tom, že nie je nič horšie, ako keď je sex nudný. A najmä v dlhodobých zväzkoch, sa s tým stretáva vraj čoraz väčšie percento chlapov. Je to tým, že nás to s nimi nebaví alebo len každý máme inú predstavu o tom, ako by to v spálni, medzi nami malo vyzerať? 

Stereotyp v posteli je značný problém

"Akože ja sa s tým stretávam pomerne často. Viem, nie je sa čím chváliť, ale moja žena preferuje dve polohy a zo svojho štandardu veľmi nechce upúšťať. Aj keď sa ja sám snažím o nejaké inovácie, väčšinou s tým u nej nepochodím. Neviem, čím to je, ani prečo sa to deje. Skrátka je to fakt."

Prečítajte si: Skutočný príbeh: Manžela podvádzam s jeho kolegom

"Sme spolu 8 rokov a istý čas som sa snažil riešiť to veľmi intenzívne, teraz to nechávam plynúť. Deti ešte nemáme, tak tomu úprimne nerozumiem. No fakt uznáte, že dve polohy sú jednoducho nuda, s veľkým "N". Týmto štýlom však neviem, ako na tom budeme o rok, či dva." (Ivan, 36)

Polohy, ktoré nemusíme

"Ja osobne v sexe potrebujem živočíšnosť. To, čo neznášam, je klasický misionár. Pre mňa je to extra dávka nudy. Frajerka len leží a mám pocit, že len čaká, kedy budem. Nie je to sexi, príťažlivé, ani vzrušujúce." (Benjamin, 31)

"Misionár je aj pre mňa absolútny strop nudy. To je presne o tom - vybav si, čo potrebuješ a už poďme robiť niečo iné. Nevravím, z času na čas je to fajn. Ale určite nie vždy." (Adam, 27)

Pasivita je nielen nudná, ale aj ubíjajúca

"Pre mňa nuda pri sexe znamená, ak sa žena nezapája. Pasivita ma v tomto smere nielen nudí, ale aj ubíja. Chcem vedieť, že ma chce, že po mne túži. Vtedy to má celé zmysel." 

Neprehliadnite: Jedna noc so sexi cudzincom zmenila môj život od základov: Po rozvode mi vrátil esprit do života

"Na to, aby som bol spokojný, nepotrebujem ženu, čo len leží. To si viem vybaviť aj inak. Podľa mňa má byť v sexe vášeň a chtíč. Bez toho to nejde a hovorte si, čo chcete." (Gregor, 29)

- Najčítanejšie -