Presunúť na hlavný obsah

Jedna noc so sexi cudzincom zmenila môj život od základov: Po rozvode mi vrátil esprit do života

Partnerské vzťahy

Nikdy som si nemyslela, že sex na jednu noc, môže zmeniť život, tak radikálne. No mne pomohol v tom najlepšom zmysle slova. Takže áno, aj takýto muž môže byť v určitom zmysle slova, vašim osudovým. A nemusí to končiť tehotenstvom ani svadbou.


Trvalo mi naozaj dlhý čas, kým som sa dokázala spamätať z rozvodu. Až keď do môjho života vstúpil nečakanie sexi cudzinec, ktorý však rýchlo odišiel, pochopila som, akú životnú lekciu, si pre mňa osud pripravil. 

”Po rozvode som si myslela, že lásku už určite nestretnem. Rozchod s Petrom bol pre mňa to najťažšie počas celého života. Veľmi som ho totiž ľúbila. A jeho nevera, ma zasiahla oveľa viac ako som predpokladala." 

Vstúpil do môjho života nečakane, bláznivo a zmenil ho silou tajfúna

"Keď to všetko medzi nami definitívne skončilo, trvalo mi dlhý čas, aby som sa s tým vnútorne vyrovnala. Vlastne všetko zmenil až ON. Vstúpil do môjho života nečakane, bláznivo a zmenil ho silou tajfúna. Nikdy predtým som nič také nezažila,” začína svoje rozprávanie Hana. 

Potom čo Hanina najlepšia priateľka, videla ako veľmi sa trápi, kúpila lastminute dovolenku do Dubaja. Išli len oni dve. Jej cieľ bol jasný. Dostať kamošku z depky, užiť si more, slnko, nejaké drinky a krásne západy slnka. A v podstate túto misiu aj splnila.

Čítajte tiež: Najnudnejšie ženy v posteli: Muži prezradili, ktoré patria po jednej strávenej noci do kategórie nemám záujem

”Hneď pri prvých raňajkách neďaleko nášho stola sedeli dvaja muži, ktorí si nás obzerali. Zvlášť jeden z nich išiel na mne oči nechať. Sama som to nechápala. Vyzeral trochu mladší, no bol neuveriteľne sexi. Netrvalo dlho a dvojica si prisadla k nám.”

"Boli z Londýna a išli si na víkend oddýchnuť, nakoľko mali spoločnú firmu a poriadnu dovolenku si vlastne nemohli dopriať. Vždy len takéto krátkodobé cesty. Biznis vraj skrátka nepustí. Presne takto sa začala moja nezabudnuteľná dovolenka, ktorá mi zmenila život. S mužom, ktorého som poznala menej ako tridsať minút, no neuveriteľne ma očaril.”

Jedno ráno, keď sme si išli zaplávať do mora, povedal, že ide po kávu a už sa nevrátil

"Andreas bol úžasný. Pozorný, krásny, nežný, citlivý a zároveň sebavedomý... Cez deň sme sa kúpali v mori, hľadali mušle, užívali si slnečné lúče, viedli dlhé debaty, večer pozorovali romantické západy slnka. A v noci som zažila ten najlepší sex, aký som doposiaľ mala. Bol plný vášne a vzrušnia. Veľmi sme si s Andreasom rozumeli. Po všetkých stránkach."

Neprehliadnite: Ako často by sme mali mať sex? Odpoveď vás prekvapí!

"Jedno ráno, keď sme si išli zaplávať do mora, povedal, že ide po kávu a už sa nevrátil. V hoteli mi oznámili, že odišiel. Nemala som na neho mobil, adresu, vôbec nič. Bola som smutná, no šťastná zároveň. Zistila som pri ňom, že ešte stále viem byť šťastná s nejakým mužom. Hoci bol Andreas v mojom živote veľmi krátko, vrátil mi chuť a elán znova byť šťastnou. A za to som mu nesmierne vďačná…”

 

- Najčítanejšie -