Presunúť na hlavný obsah

Jednu vec by chceli muži so ženou zažiť v posteli: Patríte medzi tých vyvolených, ktorým sa to podarí?

Sex

Muži majú bujnú fantáziu, v ktorej sa odohráva hocičo. Jednu vec však majú spoločnú a toto by chceli zažiť aspoň raz v živote.

Sme si istí, že prvé, čo ste tipovali, je análny sex. Vyvedieme vás však z omylu. Možno práve o ňom sníva značná časť mužov, ale na sto percent to potvrdiť nevieme. Čo však vieme je to, že muži vždy snívali o tom, aby boli súčasťou niečoho, na čo len tak ľahko nezabudnú. Ste zvedaví, o čo ide?

Čítajte tiež: Muži narodení v tomto znamení, patria medzi najobetavejších: Nájsť takého je lepšie ako výhra v lotérii

Muži snívajú o tom vidieť ženu trochu inak

O tom, že dve ženy mužov priťahujú, nemusíme nikoho presviedčať. Dokonca aj tí, ktorí o tom nehovoria alebo to ani sami o sebe nevedia, rozhodne by neodmietli.
Muži milujú fantazírovať o tom, ako majú pred očami dve ženy, ktoré sa vzájomnými dotykmi provokujú a samotný muž má nad nimi nadvládu. On je ten, o ktorého pozornosť v tomto „bojujú“, čo potvrdili aj slová niektorých z nich:

„Môj sen je mať v posteli dve ženy, pričom prehra by bola len a len v ich réžii. Bol by som zvedavý, čo by si pre mňa vymysleli a aký by to bol zážitok. Verím, že na celý život. Ak mám byť však úprimný, svoju ženu by som z toho vynechal, a to napriek tomu, že ju milujem. Moje predstavy sú s úplne neznámymi ženami,“ prezradil svoje túžby Dominik (33).

„Dve ženy a len ja. Wow, no to by som neodmietol a asi by som ani nechcel, aby táto noc skončila. Myslím si, že to je sen nejedného chlapa. Neviem si predstaviť, čo by na to povedala moja partnerka, keby som za ňou prišiel s takýmto návrhom, aj keď nikdy nehovor nikdy...“ zamyslel sa Rasťo (28).

„Som zadaný, ale predstava je to pekná. Nemuselo by ísť o sex, len by som sa prizeral. Myslím si, že žiadny muž by nedokázal takúto ponuku odmietnuť, pretože sa na to rád pozerá aj v porno filmoch. Nič viac asi k tomu netreba dodávať. Už len nájsť „tú pravú“, otvorene hovorí Michal (35).

Mohlo by vás zaujímať: Tieto znamenia čaká v decembri nečakaná zmena: Posunú sa k veciam, ktoré budú skutočne kľúčové

„Keď som bol mladší, po jednej párty som to zažil na vlastnej koži. Bolo to bujaré a nesmierne vzrušujúce. Bral som to ako zábavu a iný typ vzrušenia, než na aké je chlap bežne zvyknutý. Naživo to má niečo do seba a nevyrovná sa tomu žiadne video,“ odhalil svoje tajomstvo Peter (37).