Presunúť na hlavný obsah

Muži narodení v tomto znamení, patria medzi najobetavejších: Nájsť takého je lepšie ako výhra v lotérii

Partnerské vzťahy

Hoci je ich aktuálne už ako šafranu, predsa len sa nájdu muži, s veľkým "M". Starostliví, láskaví, milujúci, chápaví aj empatickí. Navyše hviezdy vám napovedia, či máte takého aj po svojom boku.

Sú milí, neuveriteľne obetaví, srdeční, láskaví, majú zmysel pre humor a ak sa raz zamilujú, je to navždy. Áno, je to tak, jedno znamenie zverokruhu, má atribúty dokonalého partnera. Pozrite sa spolu s nami, kto patrí medzi skutočne ideálnych partnerov. Radí sa medzi nich aj tá vaša polovička? 

Čítajte tiež: Ženy v týchto znameniach mávajú sex najčastejšie: Vzrušeniu, ktoré z nich ide, muži nevedia odolať

Láska je pre nich vo vzťahu najdôležitejšia

Ide o citlivé duše, ktorévo chvíli, keď sa skutočne zamilujú, tak žena po ich boku je pre nich všetkým. Dokážu sa vo vzťahu obetovať, robiť kompromisy, prispôsobiť sa a snažia sa svoju drahú urobiť vždy šťastnou. Zniesli by jej aj modré z neba. A to doslova. O čokoľvek ich poprosí, či požiada, tak sa snažia splniť.

Aj vy sa pýta o koho ide? O mužov narodených v znamení Panny. Práve toto znamenie sa radí, medzi jedno z najvernejších.

Toto z nich robí dokonalých partnerov

Navyše ich pridanou hodnotou je veľký všeobecný prehľad, prirodzený intelekt a sčítanosť. Sú veľmi múdri, zaujíma ich dianie okolo a majú umelecké nadanie. Citlivosť v spojitosti s kreativitou z nich robí takmer ideálnych partnerov. Budú vás často prekvapovať drobnosťami, ktoré by ste nečakali.

Prečítajte si: Skutočný príbeh: O manželovej nevere viem, no napriek tomu mu ju tolerujem

No a v neposlednom rade sú vynikajúci kuchári. Nielen dobre, ale aj radi varia. Takže v kuchyni sú naozaj doma. Občas sú síce tvrdohlaví, ale to sa im dá predsa odpustiť. Napokon si však vždy dajú povedať. Najmä, ak zistia, že nemali pravdu. A to je veru v dnešnej dobe vzácnosťou.   

Máte muža narodeného v tomto znamení, vo svojom okolí?

spolu hlasovalo 2723 ľudí

Áno
1865
Nie
858

- Najčítanejšie -