Presunúť na hlavný obsah

Keď ostýchavosť a pochybnosti o našom tele ničia sex: Takto to vidia muži

Sex

Niekedy naše nízke sebavedomie, zabíja vášeň v spálni oveľa viac ako predpokladáme. Pozrite sa, čo muži naozaj nemusia.

Niekedy je práve tá najprirodzenejšia vec medzi mužom a ženou tá najkomplikovanejšia. Najmä v prípade, ak my samy prejavujeme oveľa väčší ostych, ako vlastne treba. Áno, pochybnosti o sebe pri sexe, dokážu narobiť celkom dosť problémov. 

Neprehliadnite: Dynamická, zábavná, láskavá a elegantná: Takto vyzerá dokonalá žena očami mužov

Prestaňte sa skúmať a pri sexe sa vyzlečte bez výhovoriek

"Vieme, atraktívne telo vám zaručí komplimenty, ale buďte si isté, že mať sebadôveru a cítiť sa sexi, je omnoho dôležitejšie ako vyzerať ako topmodelka. Prestaňte protestovať, že sa pri sexe nevyzlečiete. Ak by ste sa nám nepáčili, nie sme s vami. Mňa žena, ktorá je spokojná sama so sebou neuveriteľne vzrušuje. A pokojne môže mať kilá navyše. Je to o vyžarovaní, verte mi," dodáva 34-ročný manažér Richard.

Buďťe iniciatívne a ochotné skúšať nové veci

"S týmto som mal problém azda s každou frajerkou. Takmer žiadna sa nechcela celá vyzliecť donaha. Minimum žien je totiž ochotné skúšať nové veci, počúvať moje túžby a potreby. Samozrejme, chcem, aby to fungovalo aj opačne. Len prosím vás neskĺznite s nami do fázy typu, kedy máme sex so ženou vo vyťahanom tričku. To je to najhoršie," hovorí 31 - ročný architekt Rudolf. 

Prečítajte si: Netrpezlivo čakáte na lásku, no ona stále neprichádza? Pozrite sa spolu s nami, kedy stretnete svoju osudovú polovičku

Hovorte s nami o vašich sexuálnych predstavách

"Áno, reč tela a stonanie nás takmer vždy vie naviesť správnym smerom, ale na čokoľvek zložitejšie je treba slová. Bavíte sa s namio problémoch tretieho sveta, no mnohokrát, o takej prirodzenej veci ako je sex hovoriť nechcete. Mali by ste byť o niečo viac pri tomto najkonkrétnejšie a aktívnejšie. To ak sa hráte na nedostupné každý večer, veru sexy nie je," hovorí 27-ročný šéfkuchár Benjamín.

Máte problém vyzliecť sa pred svojim partnerom donaha?

spolu hlasovalo 316 ľudí