Presunúť na hlavný obsah

Ako často majú sex šťastní muži? Tieto ženy ich vedia uspokojiť najlepšie

Sex

Kedy je muž vo vzťahu naozaj šťastný a akú úlohu v ňom zohráva sex? Spoznajte čím skôr odpoveď.

Spokojný muž sa rovná šťastný muž. Sex je pre chlapov obzvlášť dôležitý a práve od neho sa odvíja ich spokojnosť vo vzťahu. Čím spokojnejší v sexe je, tým viac vám je ochotný odpustiť malé nedokonalosti. Ako často majú teda sex šťastní muži?

Čítajte: Muži narodení v tomto znamení, patria medzi najobetavejších: Nájsť takého je lepšie ako výhra v lotérii

Kedy je muž „šťastný muž“?

Podľa nedávnych výskumov vzišlo, že najšťastnejšie páry majú sex aspoň raz do týždňa. Ak je to menej, začínate mať problém. Šťastní muži však očakávajú ešte o niečo viac. Samozrejme, aj tu treba mieru a presýtenosť znamená stratu záujmu. Najideálnejšie je preto 2 až 3-krát do týždňa. Potvrdili to aj výpovede mužov, s ktorými sme sa rozprávali:

„Mal som šťastie, že moja partnerka je natoľko príťažlivá, že na sex s ňou mám chuť neustále a stále ma to neomrzelo. Cez týždeň mi spríjemňuje ráno do práce a cez víkend si doprajeme aj niekoľko čísiel po sebe. Tým, že si sex užívame naplno, je to viac. ako keby som ho mal mať každý deň,“ prezradil Roman (30).

„Raz som mal partnerku, s ktorou som mal sex každý deň. Môžete si myslieť, že sen každého muža, ale časom som mal pocit, že pre nič iné spolu nie sme. Teraz mám partnerku, s ktorou mám sex trikrát týždenne a úplne mi to stačí. Páči sa mi na nej istá nedostupnosť a to, že pravidlá niekedy určuje ona a nie ja,“ podelil sa s nami o skúsenosť Peter (37).

„Momentálne nemám vážny vzťah, iba milenku. Vyhovuje mi, že jediné, čo od seba vzájomne očakávame je naplnenie sexuálnych túžob. Mám pocit, že to odhadzuje viac zábrany. Ona úplne vie, ako ma dostať – vždy ma navnadí pár dní dopredu šteklivými amatérskymi zábermi, ktoré mi posiela. Naša predohra tak trvá deň či dva a sex máme asi tak dva-tri razy za týždeň,“ otvoril sa Jakub (29).

Neprehliadnite: Stretávali sme sa cez obedovú prestávku u neho v byte: Neskôr som pochopila, že som naletela, tak ako 90% žien

„Najlepší sex mám, keď sa naň teším. Priznám sa, že ma vzrušuje, keď je o moju ženu záujem aj zo strany iných mužov. Vždy v spoločnosti sledujem, ako by ju niektorí chlapi radi pretiahli a vtedy mám na ňu chuť ešte viac. Je to asi prirodzené a vytvára mi to pocit, akoby som mal o ňu bojovať. Náš sex je potom veľmi živočíšny a skvelý. Priznám sa, že 2-3 krát do týždňa mi občas príde málo, ale ktovie, možno potom by som sa presýtil,“ pochvaľuje si Rudo (40).