Presunúť na hlavný obsah

Mnohokrát tvrdia, že nás milujú, po pár mesiacoch zo vzťahu vycúvajú: Týchto 5 aspektov k tomu mužov vedie

Partnerské vzťahy

Viete, prečo nás muži opúšťajú? Čo ich vedie k tomu zahodiť všetko za hlavu? Odpoveď je možno oveľa prostejšia ako ste predpokladli. Odhaľte spolu s nami, aké sú najčasjšie dôvody toho, že nás opustia.

Viete kvôli čomu sú muži ochotní ako mávnutím čarovného prútika zahodiť vzťah? Vedie ich k tomu 5 naoko zanedbateľných vecí. Oni to však vidia a cítia inak. Pozrite sa, čo je pre nich dôležité, aj keď sa to na prvý pohľad nezdá.

Čítajte tiež: Muži narodení v tomto znamení, patria medzi najobetavejších: Nájsť takého je lepšie ako výhra v lotérii

1. Manipulácia a kontrola

Poznáte to, okamžite ako príde o polhodinu neskôr z práce, spustíte tisíc otázok. Kde bol? S kým bol? A prečo meškal? No a následne začne tisíc výčitek. Nie je to nič, s čím by dokázal akýkoľvek muž dlšie fungovať a existovať. Hoci vám to je možhno ochotný na začiatku tolerovať, časom stratí trpezlivosť. A verte, že je to tak. 

2. Vytrácajúca sa vášeň

Pamätáte si ešte na vaše začiatky? Na motýliky v bruchu, jemné šteklenie a sucho v ústach, keď ste sa stretli? Samozrejme, že po časom to už nevnímate tak ako na začiatku, no jedno je isté.

Vášeň a intimitu by ste mali vo vzťahu udrživať, či ste na jeho začiatku alebo ste manželmi 20 rokov. Ak totiž muž vo vzťahu prestane cítiť, že ho ľúbite a vyprchá medzi vami iskra, odchádza. 

3. Nedostatok pozornosti

Vo chvíli, keď ste vo vzťahu dvaja, máte na sebe dostatok času. Venujete sa jeden druhému, nič nepotrebujete riešiť, no akonáhle sa objavia deti, toto všetko je predsa len komplikovanejšie. Práve vtedy zabúdame mužom venovať svoju pozornosť a je prirodzené, že im chýba.

Mnohokrát sa stane to, že presne to čo nemali doma, hľadajú inde. A veru ak sa nad tým zamyslíte, ani im to nemôžeme priveľmi vyčítať.  

4. Málo slobody a priestoru na realizáciu vlastných potrieb

Ak mu budete zakazovať všetky pánske akcie, lyžovačky, oslavy kamarátov, futbal, či obľúbené aktivity, možno vám to bude istý čas tolerovať, ale časom nie. Muži jednoducho potrebujú slobodu. Je samozrejmé, že vo vzťahu jej je oveľa menej, ale nesmie úplne absetnovať. Inak máte problém. 

Neprehliadnite: Veľký erotický horoskop. Týchto päť znamení to v spálni vie poriadne roztočiť

5. Absentujúci pocit dôležitosti a ocenenia

Pokiaľ ich počas dňa zahŕňate len množstvom výčitiek a nedočkajú sa pochvaly, nie je to nič príjemné. Navyše muži potrebujú cítiť, že si ich vážite, vzhliadate k nim a sú pre vás dôležití. Ak to necítia, odchádzajú. Nezabúdajte, že to, čo vo vzťahu nedostanú od vás, nájdu inde. A to je vec, ktorú nezmeníte.

- Najčítanejšie -