Presunúť na hlavný obsah

Veľký erotický horoskop. Týchto päť znamení to v spálni vie poriadne roztočiť

Zábava

Každému vyhovuje v posteli niečo iné - ok, to berieme. Vedeli ste však, že niektoré znamenia majú na milostné hrátky akýsi prirodzený talent?

Býk

Ľudia, ktorí sa narodili v tomto znamení, sú považovaní za najväčších milovníkov. Zažijete pri nich to, čo pri málokom - Býci sú totiž mimoriadne chápaví a už pri jemnom naznačení vám dokážu akoby čítať z mysle a tým pádom splniť vám aj tie najtajnejšie priania. Nemusíte sa báť, že by pri sexe pozerali na svoje potreby, práve naopak - častokrát ich totiž rajcuje práve túžba uspokojiť svojho partnera viac, než čokoľvek iné. Nehovoriac o tom, že aj keď sa tieto znamenia zdajú príliš chladné a tvrdohlavé, v posteli spoznáte ich stránku, o ktorej ste netušili - jemného, citlivého a vášnivého milenca. Takéto prekvapenie vždy poteší!

Prečítajte si: Pozrite si veľký indiánsky horoskop. K akému znameniu patríte?

Rak

Už odjakživa je Rakom pripisovaná citlivosť. Tá je pre nich potrebná aj na začiatku, najlepšie v podobe predohry. Ak si partnera narodeného v tomto znamení získate a ukážete mu, že pre vás veľa znamená, máte sa na čo tešiť. Toto znamenie je schopné spraviť to, čo vám uvidí na očiach a môžete si byť istí, že sex s Rakom nebude nikdy žiadnym stereotypom. Inak vedeli ste, že práve toto, na prvý pohľad citlivé a nežné znamenie, sa dá nahovoriť takmer na hocičo? Nuž, ak toto nie je jeho výhoda, tak už nevieme čo!

Lev

Levy sú v spálni mimoriadne vášnivé. Už od prírody totiž obdivujú krásu akéhokoľvek ľudského tela a pri milovaní sa ho doslova nemôžu nabažiť. Ak sa zahľadíte do človeka narodeného v tomto znamení, máte sa na čo tešiť - sex s ním totiž nikdy nebude žiadna nuda. V posteli sa nemajú problém poddať partnerovi, ale zároveň ani prevziať iniciatívu. Dávajte si však pozor - lev sa skutočne dokáže odviazať až vtedy, keď vidí, že jeho emócie sú opätované a že človek, ktorý sa s ním rozhodol vyspať, si to užíva minimálne tak, ako on. Je dosť pravdepodobné, že práve Levy vedia byť milencami, na ktorých nezabudnete do konca života.

Škorpión

Sex je pre Škorpiónov úplne prirodzený. Nikdy nad ním dlho nerozmýšľajú, jednoducho sú stále intenzívni a vášniví. Ak si chcete milostné hrátky užiť čo najviac, nechajte ich prevziať kontrolu, presne to ich totiž dokáže namotivovať k lepšiemu výkonu. Škorpióni milujú výzvy a ak máte pocit, že o vás vaša polovička nejaví záujem, skúste ju podpichnúť a vyvolať menšiu žiarlivosť. Až potom zažijete skutočnú šou, o akej sa vám ani nezdalo. Toto znamenie toho znesie naozaj veľa a k tomu veľa aj vydrží. 

Neprehliadnite: Prečítajte si čínsky horoskop. Čo o vás hovorí váš rok narodenia?

Vodnár

Jednou z hlavných charakteristických čŕt Vodnára je jeho tvorivosť. Tá sa prejavuje aj v posteli - Vodnári majú neustále chuť experimentovať, čo je zárukou, že ich sex nie je nikdy nudný a už vôbec nie len tak z povinnosti. Jeho nevýhodou však je, že v prvom rade pozerajú na vlastné potreby, až tak na potreby partnera, no to nie je nič, čo by sa nedalo otvoreným rozhovorom odstrániť. Keď si to s partnerom vyjasníte, čakajú vás noci, ale aj rána plné príjemných prekvapení. To, ako je možné, že to Vodnári vedia vždy a za všetkých okolností, je záhadou.

- Najčítanejšie -