Presunúť na hlavný obsah

Jednu vec mužovi nesmiete dovoliť, ak ho chcete získať na celý život: Týka sa sexu a veľa žien si myslí opak

Sex

Tabu, o ktorom sa nehovorí alebo rada, ako si udržať chlapa na celý život? Odpovedzte si každý sám.

Každá žena túži po jednom – aby získala svojho vysnívaného. Tam to však nekončí a isto nám dáte za pravdu, že nejedna z nás túži po tom, aby jej muž vydržal po boku po celý život. Prinútiť ho však k tomu nemôžeme a priznajme si otvorene, veľa vzťahov, pri ktorých nejde o lásku na prvý pohľad, drží pokope len sex. Keď sa aj toho nabažia, muži väčšinou zutekajú preč a takéto vzťahy veľmi dlho nevydržia. Sex je však dôležitý aj vo vzťahoch, s ktorými to myslíte vážne.

Čítajte tiež: Najnudnejšie ženy v posteli: Muži prezradili, ktoré patria po jednej strávenej noci do kategórie nemám záujem

Nikdy „neukážte“ všetko hneď

Nevysvetľujme si to však, že sex až po svadbe. Žena, ktorá chce byť pre muža tou najlepšou musí spĺňať atribúty najlepšej manželky, milenky, priateľky  i gazdinej v jednom. Ak si chcete získať a udržať muža čo najdlhšie, nikdy mu neukážte všetko a hneď. Niečo si treba nechať pre seba a postupne ho prekvapovať. Áno, presne prekvapenia muži milujú a ak ide o tie, ktoré sa týkajú posteľných hier, platí to dvojnásobne. 

Vždy si nechajte niečo, čím dokážete muža v posteli tromfnúť a posunúť váš intímny vzťah na nový level a to bez ohľadu na vek, alebo na to, ako dlho ste spolu. Splňte mu tie najtajnejšie priania a postupne odkrývajte ďalšie a ďalšie. Nikdy nie však hneď a naraz.

Veľa žien si myslí opak

Určite aj vy poznáte vo svojom okolí ženy, ktorých posteľou prešlo množstvo mužov, ale s žiadnym nemali dlhší vzťah než len na jednu noc. Veľa z nich vám síce bude hovoriť, že ony sa nechcú viazať a momentálne vzťah nevyhľadávajú. V skutočnosti ide často o veľmi zraniteľné ženy, ktoré v kútiku duše túžia po láske a vzťahu, ktorý nie a nie na obzore. Muži chcú mať s nimi jednoducho len sex alebo to len skúsia na jednu noc a stačí im to. 

Pozor, neznamená to, že takáto žena za nič nestojí alebo že je v posteli drevo. Vôbec nie. Často ide o skutočné profesionálky, z ktorých muži idú do kolien. Myslia si však, že čím viac mužom ukážu, tým viac si ich získajú. Opak je však pravdou. Takéto ženy vytiahnu všetky svoje tromfy hneď naraz a muž už nemá čo spoznávať, objavovať, dobývať. A to predsa potrebuje každý chlap. 

Neprehliadnite: Ako často by sme mali mať sex? Odpoveď vás prekvapí!

Potom tu existuje ešte jedna skupina žien, ktorá sa snaží kopírovať ženy a naučené triky v posteli a to až tak, že v skutočnosti pôsobia nudne a predvídateľne. Byť sama sebou je aj v posteli to najlepšie, čo môžete urobiť.