Presunúť na hlavný obsah

Skutočný príbeh: Stala som sa milenkou ženatého muža, táto pozícia mi vyhovuje

Sex a vzťahy

Aké to je, dostať sa do pozície ženy, ktorú ostatné nenávidia a muži jej nevedia dopriať plnohodnotný vzťah?

Nikdy som nepatrila medzi ženy, ktoré by túžili po typickej veľkej rodine, ktorá sa fotí pod vianočným stromčekom, najlepšie v rovnakých svetroch a trávi polovicu dňa v kuchyni len preto, aby svojim najbližším navarila. Nevedela som si to predstaviť a v prvom rade, ani som o to nemala záujem. Keď otehotnela na prelome 30-tky už aj moja najlepšia kamarátka, od okolia som začala pociťovať mierny nátlak. „Už sa musíš vydať len ty,'' zvykli mi vravieť dievčatá v partii. Nebudem klamať, svadbu, najlepšie takú tú ako z amerických filmov, som si vedela predstaviť.

Prečítajte si: Od mileniek až po ženy, ktoré sme ochotní si zobrať: Muži otvorene, akými fázami vo vzťahu prechádzajú

Osudové stretnutie

Boli sme na firemnom večierku, keď som zrazu zbadala vysokého muža s tmavými očami. Už na prvý pohľad ma niečím priťahoval a zdalo sa, že to je obojstranné - po tom, ako sa nám stretli pohľady, totiž podišiel s drinkom ku mne. Žiadne ľady nebolo treba lomiť, boli sme obidvaja z obrovskej firmy a ako vyšlo najavo, Dávid všetkých veľmi dobre poznal, sám totiž pôsobil ako zástupca riaditeľa. Po niekoľkých pohároch vína sme skončili pri tom, že sme za začali bozkávať a ja som z toho bola v siedmom nebi. Neprekvapilo ma, že zaplatil drahú hotelovú izbu, kde som následne zažila jeden z najlepších sexov môjho života. 

Keď som došla do práce, zaplavilo ma nekonečné množstvo povinností. Popritom všetkom mi však zavolalo neznáme číslo s tým, že si mám vyzdvihnúť balík na recepcii. Skoro som onemela od úžasu - Dávid mi poslal 19 krásnych červených ruží s odkazom, že sa teší na ďalšiu noc so mnou. Tešila som sa ako malá a hneď po robote som nacupitala do luxusnej reštaurácie. Oúäť skvelý večer, všetko bolo skvelé - až do rána. 

„Ty vieš o tom, že má ženu a deti, však?'' opýtala sa ma kamarátka hneď po tom, ako som jej s obrovským nadšením začala rozprávať o svojom objave. Vtedy by sa vo mne krvi nikto nedorezal. Nevedela som, no zrazu mi došlo, prečo sa Dávid v prvom rade snažil o prehnanú diskrétnosť. Rozplakala som sa. „Pozri, nebudem ti klamať, nie si prvá a možno ani posledná. Má záľubu v krásnych ženách, zrejme si ho niečím očarila, no ver mi, že sa kvôli tebe nerozvedie, preňho je verejný imidž veľmi dôležitý,'' dodala mi ďalej priateľka a ja som začala rozmýšľať nad tým, čo ďalej. 

Neprehliadnite: Skutočný príbeh: Môj manžel ma začal podvádzať, jeho reakcia ma však šokovala viac

Tá druhá 

Dávidovi som nepovedala ani slovo. O tom, že je ženatý, mi povedal po niekoľkých stretnutiach. „Počuj, Žaneta s deťmi ide na dovolenku do Turecka, celý víkend mám teda voľný. Ak by si chcela niečo podniknúť, budem rád, ty vieš, ako mi je s tebou dobre,'' povedal mi  znenazdajky a ja som na okamih stuhla. Môj výraz si nepochybne všimol. „Vedela si, že som ženatý, nie?'' opýtal sa a ja som nahodila fejkový úsmev a prikývla hlavou. „To som rád zlatko. Nerad by som o teba prišiel, je mi s tebou naozaj dobre... viem, že to nie je ideálna situácia a neviem ti úprimne ani povedať, či sa niekedy zmení, no prečo sa zaoberať hlúposťami, keď nám je spolu tak fajn? Dám ti všetko, čo potrebuješ - lásku, sex, peniaze.. akurát nie oficiálny vzťah,'' dodal a chytil ma za ruku. V tom momente som si uvedomila, že mi to vlastne stačí a o nič iné, ako ten pocit, že som pri ňom šťastná, mi vlastne ani nejde...

- Najčítanejšie -