Presunúť na hlavný obsah

Skutočný príbeh: Sex s iným mužom neberiem za neveru. Svojho partnera totiž milujem

Partnerské vzťahy

V dnešnej dobe je nevera čoraz častejšia. Môže sa však skutočne považovať za podvádzanie to, ak sa vyspím s niekým iným, ale milujem iného?

Nikdy som sa nepovažovala za ženu, ktorá by bola nelojálna a nespravodlivá, práve naopak. Stále som mala pocit, že na druhých beriem ohľad až príliš. Napriek tomu sa čudujem, že sa moji blízki divia, keď im poviem o svojom vzťahu s Patrikom. „Sme spolu už dva roky a veľmi ho milujem. Zniesol by mi k nohám modré z neba a u mňa to platí tiež - naozaj ma nerobí nič šťastnejšou než jeho úsmev na tvári,'' rozprávala som minule jednej zo svojich známych, ktorá sa vypytovala na môj milostný život. „Ty si s niekým? Veď mi Noro povedal, že s tebou zažil noc,'' odvetila mi mierne šokovaná. „No vieš, ono je to tak - máme otvorený vzťah. Milujem ho, áno, to je pravda, bývame spolu, je nám dobre. No raz za čas mám chuť proste na niekoho iného a vtedy mám dovolené ísť von a vyvetrať sa,'' vysvetlila som jej, čo samozrejme nepochopila. 

Prečítajte si aj: Skutočný príbeh. Bohatého priateľa som vymenila za pravú lásku

Dohoda

Všetko sa to začalo ešte minulý rok. S Patrikom sme boli na firemnom večierkou z jeho práce, keď sme sa pochytili na totálnej blbosti. Vzdialili sme sa od seba, keď ku mne podišiel jeho kolega Roman. Dosť okato ma začal baliť, zrejme bol už pod vplyvom alkoholu. Patrik si to okamžite všimol a na jeho tvári som zbadala zvláštnu reakciu. Cestou domov začal tému, ktorú som od neho nečakala. „Prosím, nenahraď ma. Vieš, že ťa milujem a ja viem, že občas potrebuješ voľnosť. Ja ti ju dávam,'' povedal mi a mne až v tom okamžiku došlo, ako veľmi tú slobodu z času na čas potrebujem. Nikdy predtým som nad tým nerozmýšľala, až do daného okamihu. Možno práve to je dôvodom mojej frustrácie a mojich zbytočných výbuchov, ktoré viedli k ešte zbytočnejším hádkam. „Myslíš to naozaj? Mám teda povolené...'' nedokončila som celú vetu s tým, že s Patrikom sme mali akoby zvláštny dar - rozumieť si spolu aj bez slov. „Dávam ti čo potrebuješ,'' dodal.

Neprehliadnite: Skutočný príbeh: Ako som získala muža snov. Najprv ma odmietal, nakoniec však sám prišiel

O pár dní na to sa mi ozval Roman a ja som ho nemala dôvod odmietnuť - predsa, mala som povolenie a fyzicky ma pomerne priťahoval. Hneď po sexe som pocítila neskutočnú energiu, ktorá na mňa pôsobila doslova terapeuticky. Nasledujúce dni s Patrikom boli totiž rozprávkové, nielenže sme sa k sebe správali úplne ukážkovo, zároveň sme si užili ten najlepší sex. Odvtedy som tento svoj úlet zopakovala asi päťkrát, no nikdy s tým, že by som Patrika opustila. Beriem to ako vylepšovák nášho vzťahu. A že to stojí za to.

- Najčítanejšie -