Presunúť na hlavný obsah

Ste zamilovaná, no napriek tomu, vás trápia pochybnosti? Odhaľte, na ktorých mužov by ste si mali dať pozor

Partnerské vzťahy

Ak práve prechádzate čerstvou zamilovanosťou, je veľká pravdepodobnosť, že pred určitými vecami, pri svojom drahom, zatvárate oči. Pozrite sa spolu s nami, na koho si dať pozor a čomu sa vyvarovať. Radšej skôr, ako potom riešiť zlomené srdce.

Pokiaľ hľadáte muža na život, hovorí sa že medzi najvernejšie znamenia patria jednoznačne Ryby. Títo chlapi sú úprimní, čestní, stabilní a ak sa raz zamilujú, väčšinou je to navždy. Avšak existuje aj opačná strana mince. Ľudia, s ktorými to vo vzťahu nebudete mať veru najjednoduchšie. Viete o koho ide? 

Ich ctižiadostivosť a presadzovanie vlastných ideálov, môže narušiť aj navonok stabilný vzťah

Sú radi stredobodom pozornosti, majú problém s úprimnosťou a nehovoria veci narovinu. Väčšinou vám povedia presne to, čo chcete počuť a len málokedy to, čo si skutočne myslia.

Navyše majú veľký problém udržať tajomstvo. Reč je o Kozorožcoch A hoci je na začiatku vzťahu Kozorožec veľmi tolerantný, časom sa do neho snaží vnášať stále viac a viac svojich vlastných predstáv. No tie sa samozrejme nemusia vždy zhodovať s tými vašimi. To býva veľkým problémom. Aspoň na základe toho, čo vníma on. 

Neprehliadnite: Veľký erotický horoskop. Týchto päť znamení to v spálni vie poriadne roztočiť

Práve preto sa často stáva, že jeho ctižiadostivosť a presadzovanie vlastných ideálov, môže narušiť aj navonok stabilný vzťah. Keď totiž stratíte ružové okuliare, odrazu si začnete všímať súvislosti. No a toto znamenie, má značné majetnícke sklony a je preň nesmierne dôležité, aby bolo po jeho. Vo veľkej miere sa snažia Kozorožci riadiť nielen svoj život, ale aj ten ostatných. A ak sa im to nedarí, zostávajú z toho frustrovaní, čo sa samozrejme odzrkadľuje na kvalite vzťahu. 

Čítajte tiež: Muži narodení v tomto znamení, patria medzi najobetavejších: Nájsť takého je lepšie ako výhra v lotérii

Pokiaľ však tieto jeho nedostatky a majetnícke sklony dokážete akceptovať, potom s ním môžete bezproblémov fungovať roky.  

Je podľa Vás, vzťah s mužom v znamení Kozorožca náročný?

spolu hlasovalo 91 ľudí

Nie
32

- Najčítanejšie -