Presunúť na hlavný obsah

Január v znamení lásky: Tieto znamenia sa môžu tešiť napriek všetkému na nádherný mesiac

Partnerské vzťahy

Niektoré znamenia prežijú január ako idylický mesiac lásky. Pozrite sa spolu s nami, čo sa radíte do tejto kategórie šťastných aj vy.

Nebudeme sa tváriť, že máme nejaký univerzálny recept na dokonalý vzťah, lebo láska a vzťahy sú zložitou alchýmiou, no tieto znamenia prežijú naozaj mimoriadne láskyplný január. Tento mesiac bude pre ne predstavovať skutočne výnimočné obdobie.

Čítajte tiež: Muži narodení v tomto znamení, patria medzi najobetavejších: Nájsť takého je lepšie ako výhra v lotérii

Býk 

Ľudia, narodení v tomto znamení majú skvelé predpoklady na to, aby sa stali ideálnymi partnermi. Hoci sú veľmi tvrdohlaví, na druhej strane ide o veľmi emocionálnych jedincov. Tužia po rodine a zázemí.

Ak niekoho skutočne milujú, urobia všetko preto, aby s ním zostali. Práve v januári sa rozhýbu a urobia ten jeden dôležitý krok vpred. 

Rak 

Ak ste sa narodili v znamení Raka, podľa hviezd sa radíte sa do kategórie najviac rodinne založených ľudí. Raci sa snažia robiť neustále svoju polovičku šťastnou a veľmi im záleží na harmónii vo vzťahu. Rodina je pre nich niečo ako svätý grál.

No a začiatok roka bude láske v ich prípade naozaj priať. Mnohí stretnú svoju osudovú lásku a tí v dlhodobých zväzkoch sa posunú do vyššieho levelu. Áno, zásnuby budú na spadnutie. 

Neprehliadnite: Veľký erotický horoskop. Týchto päť znamení to v spálni vie poriadne roztočiť

Panna

Panny milujú v živote poriadok a to platí aj pre ich vzťahy. Ak vznikne akýkoľvek problém, chcú ho okamžite vyriešiť. Hoci s vyjadrovaním citov a emócií nahlas mávajú problémy, snažia sa to dobehnúť skutkami.

A veď práve tie sú v živote podstatné. V januári zažijú veľmi harmonické obdobie a svoj vzťahový život dostanú do absolútnej rovnováhy. 

Narodili ste sa v jednom z týchto znamení?

spolu hlasovalo 893 ľudí

Áno
525
Nie
368

- Najčítanejšie -