Presunúť na hlavný obsah

Najlepšie dátumy na svadbu v roku 2021: Zistite deň, ktorý vám s partnerom predurčí šťastné a harmonické manželstvo

Zábava

Aký je ideálny termín svadby pre vás a vášho nastávajúceho? Numerológia čo to naznačí o osude manželstva, všetko ostatné máte v rukách vy sami.

Magické dátumy vždy priťahovali pozornosť ľudí a nebudeme klamať, keď povieme, že práve tie dátumy, ktoré majú identické a opakované číslice patria medzi najviac vybookované. Z pohľadu vibrácií číslic však nepredstavujú o nič výnimočnejšie číslice, práve naopak. Numerológovia odporúčajú, keď sú v dátume svadby číslice rozmanitejšie. Každá z nich totiž v sebe nesie inú energiu a ako celok vytvárajú niečo jedinečné. 

Mohlo by vás zaujímať: Muži narodení v tomto znamení, patria medzi najobetavejších: Nájsť takého je lepšie ako výhra v lotérii

Existujú však rôzne povery o číslach a čase, kedy by ste nemali uvažovať nad dátumom svadby. Ľudia sú zdržanlivejší, čo sa týka piatku 13 a tiež všeobecne pri čísle 13, ktoré sa im spája práve s tým. Neodporúča sa ani svadba tri mesiace pred narodeninami nevesty alebo ženícha a už vôbec nie mesiac pred nimi. Organizmus a psychika človeka je vtedy totiž najviac oslabená.

Najideálnejší dátum obsahuje spojenie párnej a nepárnej číslice. Spomedzi dní je to pondelok, piatok a sobota, hoci väčšina preferuje sobotu, no vzhľadom na vybookované termíny a ceny niektorých vysnívaných lokalít na svadbu, niektoré páry sú ochotní kvôli tomu upustiť od soboty.

Dátum svadby 30.6. 2021 = 3+0+6+2+0+2+1 = 14 = 1+4 = 5
Výsledné číslo: 5

Jednotka

Jednotka odráža manželstvo, v ktorom sa snažia byť dominantní obaja, aj muž, aj žena. Zväzok zahaľuje neistota, ktorá pramení práve z toho, že sa nebudú vedieť na ničom zhodnúť. Osud manželstva tak bude závisieť od toho, ako sa s tým vysporiadajú.

Dvojka

Číslica dva predstavuje vzájomnú harmóniu a akýsi ideál po všetkých stránkach. Ukážkové manželstvo, v ktorom šťastie a láska sú najsilnejším putom.

Trojka

Cesta za harmonickým manželstvom môže byť tŕnistá, ale nikdy nie nedosiahnuteľná. Presne to vystihuje trojka. Vytrvalosť ruže prináša. 

Štvorka

Aj keď je číslica štyri mnohým ľuďom nesympatická, nesie v sebe pozitívnu energiu. Súdržnosť rodiny a tradícií poskytuje mladomanželom najlepší štart na spoločnej ceste životom.

Päťka

Manželský zväzok, ktorého sila bude spočívať v tom, že sa obaja dokážu navzájom podržať, a to aj vtedy keď budú musieť čeliť zložitým životným prekážkam. Budú spolu v dobrom aj v zlom.

Šestka

Šestka je symbolom plodnosti. Manželstvo, ktoré sa s ním spája si ctí tradičné hodnoty a túžbu po potomkoch. Veľká rodina je to, po čom túži a čo ho v živote napĺňa najviac.

Sedmička

Sedmička sa spája s manželstvom, v ktorom nikdy neviete, čo si pre vás život nachystal. Väčšinou je plné kontrastov a viacerí členovia rodiny, vrátane potomkov disponujú talentom a výnimočnými schopnosťami.

Osmička

Súčet, v ktorom vychádza výsledná osmička naznačuje, že treba zbystriť. Osmička je karmická a v preklade znamená spravodlivosť. Vaše manželstvo tak bude akousi spätnou väzbou toho, čo ste doň vkladali.

Neprehliadnite: Ženy narodené v tomto znamení si dokážu muža okamžite omotať okolo prsta: Túto vec robia totiž inak

Deviatka

Deviatka je dôkazom toho, že aj vzťahy, u ktorých to najskôr na svadbu a manželstvo nevyzeralo, majú potenciál stať sa silnými. Dôležité je nevracať sa do minulosti a nevyťahovať staré záležitosti. 

- Najčítanejšie -