Presunúť na hlavný obsah

Drzí, sebeckí a konfliktní. Tri znamenia, ktorých povaha je vyslovene nepriateľská

Lifestyle

Tiež máte pocit, že sú ľudia, ktoré majú hádanie jednoducho v krvi? Možno sa nemýlite. Niektoré znamenia sú totiž vyslovene hašterivé.

Baran

Toto znamenie sa považuje za mimoriadne temperamentné znamenie, ktoré sa v prvom radí svojim impulzom a citom - až tak racionálnym myslením. Práve to býva dôvodom, prečo sa Barani dostávajú do konfliktov so svojím okolím o čosi častejšie, než ostatné znamenia zverokruhu. Keď je presvedčený o svojej pravde, ide si tvrdo za svojim a to aj v prípade, že tým zraňuje svojich najbližších. Rozhodne mu nechýba odhodlanie a odvaha, čo sa môže však negatívnym dojmom prejaviť najmä v hádkach a sporoch. V týchto prípadoch ide Baran hlavou proti múru a takmer pri každom konflikte zaútočia aj na slabiny človeka. Ak sa dostanete do sporu s týmto znamením, odporúčame vám počúvať jedným uchom dnu a druhým von.

Prečítajte si: Netrpezlivo čakáte na lásku, no ona stále neprichádza? Pozrite sa spolu s nami, kedy stretnete svoju osudovú polovičku

Blíženci

Napriek tomu, že medzi najsilnejšie stránky Blížencov nepochybne patrí komunikácia, čo sa týka oblasti vzťahov, zlyhávajú. Stále sa totiž snažia presvedčiť ostatných o svojej pravde -a  to častokrát aj v prípade, že ich je názor mimo reality, respektíve je založený len na akýchsi ich osobným domnienkach. Ak im už predsa dokážete, že sa mýlia, vedia byť poriadne nepríjemní a ako obrannú stratégiu môžu využiť práve útok na vás. Mnoho ľudí toto správanie zraňuje a zrejme sa nie nadarmo vraví, že blíženec je najkomplikovanejšie znamenie a ľudia narodení v tomto znamení majú niekedy problém výjsť sami so sebou.

Neprehliadnite: Mužov narodených v týchto troch znameniach nespútate. Nadovšetko totiž milujú slobodu

Škorpión

Vodné znamenie sa podobne ako Blíženci taktiež povazuje za mimoriadne komplikované a náročné. Škorpión strieda svoje nálady ako aprílové počasie a v prípade, že ho nezastihnete v tej správnej a nebodaj mu budete odporovať vo veci, na ktorú je citlivý, pripravte sa na hotové peklo. V priebehu niekoľkých minút dokáže toto znamenie vybuchnúť, uraziť sa a v neposlednom rade uraziť človeka. Málo ľudí vie stráviť fakt, že si ľudia narodení v tomto znamení potrpia na akýsi vlastný režim. Nikto okrem nich ho totiž nepozná, a tak sa vlastne ľudia okolo Škorpióna ocitajú na mínovom poli. 

- Najčítanejšie -