Presunúť na hlavný obsah

Ľudia narodení v týchto znameniach nedokážu mať dlhodobý vzťah, väčšinou sú v ňom nešťastní: Ako ste na tom vy?

Partnerské vzťahy

Každé znamenia je niečím charakteristické a určité vlastnosti sa jednoducho zmeniť nedajú. Odhaľte spolu s nami, či ste vôbec stavaní na dlhodobé vzťahy, alebo vám skôr vyhovuje voľnosť.

Zdá sa, že dnešnej dobe sa z manželstva stáva prežitok. Čoraz viac dvojíc sa totiž aj po krátkej dobe, rozhodne napokon rozísť. Niektoré znamenia však zvolia túto možnosť riešenia sporov oveľa častejšie ako iné. Čím to vlastne je? Áno, môžu za to aj naše povahové črty.

Neprehliadnite: Dynamická, zábavná, láskavá a elegantná: Takto vyzerá dokonalá žena očami mužov

Strelec

Blázniví, odviazaní, nespútaní, milujúci dobrodružstvá a rýchly životný štýl. Presne takí sú ľudia, narodení v znamení Strelca. Majú rady voľnosť, slobodu a zbožňujú, ak ich niekto obdivuje. Veľa flirtujú a pre opačné pohlavie sú ako magnet. Dokonale totiž ovládajú zvádzanie.

Ak sa však ich vzťah schyľuje do vážnejšej roviny, väčšinou radšej cúvnu. Boja sa záväzkov a nechcú stratiť svoju voľnosť. No a nebudeme si klamať, vernosť nie je práve ich najsilnejšia stránka. 

Kozorožec

Pre Kozorožcov je najpodstatnejšie, ako sa cítia oni a až potom riešia city iných. Sú veľmi praktickí, realistickí, nemajú problém povedať narovinu, čo si myslia avšak vo vzťahu sú až priveľmi arogantní. Idú si za svojim a neberú ohľad ani an svojich najbližších.

Práve na tom  väčšinou ich dlhodobý vzťah stroskotá. Hoci túto vlastnosť o sebe dobre vedia, nesnažiu sa ju zmeniť. Berú to ako prirodzenú súčasť vlastného bytia. 

Prečítajte si: Mužov narodených v týchto troch znameniach nespútate. Nadovšetko totiž milujú slobodu

Býk

Sú sexi, rafinovaní, príťažliví a neodolateľní. Málokto im dokáže odolať. Všetci k nim vzhliadajú a obdivujú ich. Práve z toho pramení ich veľké ego a sebavedomie. Nedokážu sa prispôsobovať a všetko musí byť vždy presne podľa ich predstáv.

Hoci mierne submisívne správenie by im veľmi prospelo, nemôžete ho od nich očakávať. To sú dôvody, prečo ich vzťahy nemajú príliš dlhú dobu ”trvanlivosti”. 

Ktoré z týchto znamení je podľa Vás, vo vzťahoch najkomplikovanejšie?

spolu hlasovalo 544 ľudí

Strelec
144
Býk
246

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe