Presunúť na hlavný obsah

Ženy narodené v tomto znamení si dokážu muža okamžite omotať okolo prsta: Túto vec robia totiž inak

Partnerské vzťahy

Samozrejme, každá z nás je iná, jedinečná a má svoj štýl. Sú však ženy, ktorým nedokáže odolať žiaden muž a stačí jeden pohľad, ktorým ho okamžite dostanú. Viete, čo ich robí v očiach opačného pohlavia výnimočnými?

Tento aspekt im v očiach mužov výrazne zvyšuje kredit

Hádam všetci muži majú jedno spoločné - nenávida hysterky. Aj keď každá z nás má občas slabú chvíľku a nedokáže sa v určitých situáciách ovládnuť (nuž buďme k sebe úprimné, sem - tam to fakt nejde), mali by ste s touto svojou vlastnosťou niečo robiť.

Chlapi totiž vždy riešia veci radikálnym spôsobom, preto potrebujú po svojom boku niekoho, kto ich usmerní. Človeka, ktorý opäť postaví spálené mosty, bude držať rodinnú pohodu, konflikty dokáže riešiť vecne a navyše s úsmevom na perách. A presne také  tie, ktoré sa narodili v znamení Rýb. 

Prečítajte si: Skutočný príbeh: Žila som s bohatým partnerom. Zo vzťahu som však zutekala kvôli tejto veci

Neha, jemnosť, ženskosť, či zranitelnosť, sú ich silnými zbraňami. To všetko je niečo, čo chlapov neuveriteľne priťahuje. Poznáte také tie typy ”éterických víl”? Človek sa ne neodváži zvýšiť ani len hlas aby im neublížil. Pôsobia krehko a nežne. Práve pri takýchto ženách muži často strácajú hlavu. Navyše svojím pôvabom dokážu naozaj akéhokoľvek chlapa odzbrojiť!

Neprehliadnite: Stretávala som sa s ním cez obed v jeho kancelárii: Raz nás pristihla jeho asistentka, ktorá vymyslela dosť trápnu vec

Všetci muži sa chcú vrátiť domov po náročnom dni k žene, pri ktorej sa cítia príjemne a výnimočne. Potrebujú cítiť teplo domova, lásku, pokoj. Hoci to môže byť niekedy výkon na Oscara, snažte sa svojej polovičke, práve pocit sladkého domova navodiť. Ženy narodené v znamení Rýb to robia akosi podvedome.

To je zaručený recept na to, aby vám neodbiehal váš pán ”Božský” za nejakou inou. Ak majú totiž muži  pocit, že po príchode domov skôr trpia, veľmi rýchlo si spočítajú dve a dve a snažia sa hľadať akúsi alternatívu. 

Sú podľa Vás, ženy narodené v znamení Rýb takéto?

spolu hlasovalo 1027 ľudí

 

- Najčítanejšie -