Presunúť na hlavný obsah

Niektoré veci muži nikdy nedokážu akceptovať: Ak chcete mať harmonický vzťah, tohto sa vyvarujte, tvrdia odborníci

Partnerské vzťahy

Určité veci muži nedokážu akceptovať, no pre nás sú však celkom prirodzené a nezdá sa nám na nich nič zvláštne. Ak sa ich však počas randenia, či dlhodobého vzťahu dopúšťate, robíte veľkú chybu. Odoženiete ňou svojho pána ”Božského” skôr ako ste zrejme predpokladali. Prezradíme vám, čo určite nerobiť, aby sa to nestalo.

Veci, ktoré skrátka muži neodpúšťajú

Žiadny chlap nie je dokonalý. No ani žiadna z nás. Tak si to veľmi dobre uvedomte a ako prvé si pamätajte tútp jednu vec. Muža po svojom boku za žiadnych okolností neponižujte. Nevadí, že nie je najšikovnejší, nevie opraviť práčku, či laptop ani to, že nevie variť. Nikdy sa mu však za tieto veci neposmievajte. 

Čítajte tiež: Muži narodení v tomto znamení, patria medzi najobetavejších: Nájsť takého je lepšie ako výhra v lotérii

Neriešte dookola jeho prešľapy, malé chyby, či drobné zlyhania. A už vôbec nie, pred vašimi známymi, kamarátmi, či rodinnými príslušníkmi.

Najhoršie je, ak sa vám s niečím prizná sám a vy to ďalej rozoberáte s niekým ďalším. Jediné, čo týmto robíte je, že sa rúca vaša dôvera. Práve tá by však mala byť pielierom dlhodobého spolužitia. A takto ju vo vzťahu vlastne rýchlo strácate. 

Mužské ego je veľmi krehké

A verte, že ak sa uznania nedočká u vás, nájde ho inde. Majte na mysli, že tohto muža ste si vybrali vy. So všetkými jeho kladmi aj zápormi. A dobrovoľne s ním aj zostávate, no nie?  Tak ho akceptujete aj s drobnými chybami a nedokonalosťami

Mohlo by vás zaujímať: Tieto znamenia čaká v decembri nečakaná zmena: Posunú sa k veciam, ktoré budú skutočne kľúčové

Všetko je v živote aj o kompromisoch, pochopení, na to by ste nemali zabúdať. Ak ho nedokážete prijať s jeho vlastným ja a osobnosťou, buďte si istá, že jedného dňa odíde. Nehovoríme, že dnes alebo zajtra, ale ten deň príde. Muži totiž toto, u žien akceptovať nevedia.

Dopúšťate sa týchto chýb vo vzťahu?

spolu hlasovalo 188 ľudí

Áno
112
Nie
76
 

- Najčítanejšie -