Presunúť na hlavný obsah

Veľký horoskop na rok 2021: Nový priateľ, milenec a jedno znamenie zažije svoj doposiaľ najlepší rok

Zábava

Ste zvedaví, čo prinesie nový rok? Novoročný horoskop odhalí, komu bude ležať svet u nohách a kto si na svoj vysnívaný život bude musieť chvíľu počkať.

Vodnár: Rok vzostupov a pádov

Pre Vodnára v tomto roku platí heslo: Nový rok, nový začiatok. A to doslova. Stanovte si ambície, ktoré chcete dosiahnuť a presne ich pomenujte. Hviezdy sú vám naklonené a postupne si tak môžete meniť svoj život podľa svojich predstáv. Nedovoľte, aby vám žiarlivosť pokazila vzťahy. Bude to rok vzostupov a pádov. V septembri by ste však mali nájsť v sebe pocit zadosťučinenia a váš súkromný život prejde viacerými zmenami, pričom to skončí celé pozitívne pre vás. Riadiacou jednotkou však budete vy sami, nemôžete sa spoliehať len na osud. 

Čítajte tiež: Muži narodení v tomto znamení, patria medzi najobetavejších: Nájsť takého je lepšie ako výhra v lotérii

Ryby: Obdobie zamilovanosti a objavovania nového

Počas tohto roka zistíte, že vychádzať s každým sa dá a niekedy sa to aj oplatí. Cez niektoré veci sa oplatí preniesť sa a zmieriť sa s tým, že nikto nie je dokonalý. Koniec koncov ani vy sami. Letné mesiace ako júl a august sú predzvesťou objavenia lásky a nových emócií, o ktorých ste doposiaľ netušili, že máte. Nič však neunáhlite a do manželstva či väčších rozhodnutí sa nepúšťajte skôr ako ďalší rok. Nachádzate sa totiž v roku, keď vám všetko nové príde fascinujúce, ale nie vždy to môže znamenať pre vás aj to najlepšie. 

Baran: Záujem o vás začne rásť

Rok 2021 sa bude pre Barana niesť v znamení úspechov. Približne v polovici roka dosiahnete na kariérnom poli možnosť veľkého úspechu a s ním začne rásť aj záujem o vás ako takých. V druhej polovici roka sa vám bude dariť ešte viac a vtedy si aj sami poviete, že ste spokojný. Ak však nechcete prísť o niektoré vzťahy, držte svoje nálady na uzde a snažte sa kontrolovať. Tí, ktorí sú vo vzťahu, zatúžia po slobode a nebudú chcieť byť pripútaní k nudnému stereotypnému životu. V oblasti vzťahov a lásky sa budú u vás striedať rôzne fázy. Výsledkom budú zmeny, o ktorých sa vám momentálne ani nesníva. 

Býk: Druhá šanca vo vzťahu 

Pre Býka to bude rok vzťahov. Dostanete druhú šancu zmeniť alebo napraviť to, čo ste za posledné mesiace nestihli alebo oľutovali. Je to vhodný čas na posilnenie kvality vzťahu (dokonca môžete aj otehotnieť) alebo vyriešiť už existujúce problémy vo vzťahu, pred ktorými ste utekali. V roku 2021 zažijete fázy, ktoré vám dajú lekciu do života, ale v skutočnosti vás urobia silnejšími. Váš intímny život však zažije rozkvet a posunie sa do novej roviny, čo vám otvorí nové dvere. 

Blíženci: Nový priateľ, milenec alebo dieťa

Rok 2021 začne pre vás novým príchodom do vášho života – možno novým priateľom, milencom alebo dokonca dieťaťom. Slobodní Blíženci si môžu nájsť lásku u niekoho z vašich priateľov. V apríli vás čaká spokojný kariérny život a rovnako sa upokojíte aj vy. Počas týchto mesiacov budete hľadať mentálnu rovnováhu a uvedomíte si duševné vlastníctvo. V máji budete pociťovať pocit šťastia – zo vzťahu, aj zo zlepšenia finančnej situácie. Nepoľavte však, ak sa nesústredíte, ľahko sa popálite. Tak ako váš rok začne, tak aj skončí a do vášho života opäť príde nový človek. 

Rak: Vlastný inštinkt vás zavedie najďalej

V partnerskom vzťahu by ste mali urovnať veci skôr ako môžu prerásť v niečo väčšie a komplikovanejšie. V práci sa vám však bude dariť aj vďaka vnútornému inštinktu, ktorému treba dôverovať. V období od marca do apríla zažijete vlnu svojej najväčšej schopnosti dosahovať skvelé výsledky, čo si všimnú aj ostatní. Vďaka sebaistote, ktorú naberiete vás to bude ťahať do podnikania. Energia, ktorú budete vyžarovať v máji priláka množstvo nápadníkov a na prelome júna a júla môže dôjsť k zásnubám alebo uzavretiu manželstva.

Lev: Noví ľudia, nové príležitosti

Lev, vládca džungle. Do nového roka vkročí plný očakávaní a aktívne bude vyhľadávať nové príležitosti a rast ako v kariérnej oblasti, tak aj v súkromí. Máj je ideálny na zmenu práce a veľké rozhodnutia, ale budete sa musieť vysporiadať s vlastnou nedôverou a stratou sebaistoty, či robíte dobre. September predstavuje priestor na väčšie investície, vďaka ktorým sa vám podarí získať si na svoju stranu partnera a upokojiť tak váš milostný život

Panna: Oslobodenie sa od potreby dokonalosti

Začiatok roka sa ponesie v odvahe uskutočniť to, po čom dlho túžite. Panna v tomto roku totiž pochopí svoje vnútro, skutočné hodnoty a bude sa tešiť z maličkostí. Doteraz bola Panna dosť vyberavá, na čo v mnohých otázkach doplácala a život tak nemala podľa svojich predstáv. V septembri sa prelomí úspech v kariérnej oblasti a vďaka tomu je váš osud na rok 2021 v znamení hojnosti. 

Váhy: Vaša láska môže byť ohrozená treťou osobou

Prognózy na rok 2021 pre Váhy jasne naznačujú, že to bude rok naplnenia ich budúcnosti. Ak ste sa narodili v tomto znamení, čaká vás rok výziev a to v kariérnej oblasti, tak aj v partnerských vzťahoch. Pochopíte tiež, že po dlhej dobe je čas na socializáciu. Nové kontakty vám rozšíria nové obzory a s nimi aj nové výzvy. 
V partnerskom vzťahu budete cítiť dlhodobo stabilitu, ktorá u niektorých povedie aj k túžbe po ďalšom prírastku do rodiny. Mali by ste však aj vtedy zostať v strehu. Vaša láska môže byť ohrozená treťou osobou, preto by ste jej mali venovať väčšiu pozornosť. 

Škorpión: Svoje rozhodnutie môže neskôr oľutovať

O Škorpiónoch vieme, že nie sú jednoduché povahy a vo vzťahoch to platí dvojnásobne. Po hádkach a nedorozumeniach vás však čaká pokojnejší rok. Komunikácia je to, na čo by ste sa mali zamerať. Zatiaľ čo v pracovnom živote s ňou excelujete, v súkromí to také ružové nie je. V kútiku duše túžite po všetkom tom krásnom vzrušení a dokonca máte svoj vysnívaný objekt. Zlyháva to len na vašej pracovnej vyťaženosti. Uznania a spoločenského postavenia sa však nehodláte vzdať a ani poľaviť zo svojho pracovného tempa. Budete sa však potom musieť zmieriť s tým, že o váš objekt sa potom bude uchádzať niekto iný a nemusí vás „čakať“ večnosť. Aby ste to neskôr neoľutovali.

Strelec: Čas strávený s tými najmilovanejšími

Strelec sa môže tešiť na mimoriadne spokojný rok. Uvedomuje si, prečo sme na svete a rozhodol sa tešiť sa zo všetkých tých krásnych vecí, ktoré nám život ponúka. Tu a teraz. Navyše, všetko toto chce zdieľať so svojimi najbližšími a milovanými. 
Vo vzťahu by mal mať oči aj na chrbte, môže sa objaviť niekto „nepozvaný“, kto sa bude chcieť dostať do milostného trojuholníka. Avšak nie v prospech Strelca. Strelec si uvedomí svoju „stratenú“ lásku. Nezadaní Strelec má najlepšie možnosti, ako sa zoznámiť so svojou budúcou láskou, stačí len nezostávať doma a chodiť do spoločnosti. Nikto vám totiž doma nezaklope na dvere. 

Neprehliadnite: Veľký erotický horoskop. Týchto päť znamení to v spálni vie poriadne roztočiť

Kozorožec: Všetko, po čom túžite, môže byť vaše

Rok, ktorý vám praje. Buďte otvorení v nadväzovaní nových kontaktov,, otvorí vám to dvere do novej sféry. Približne v  máji vás čaká v kariére posun alebo povýšenie. Všetko, čo si zaumienite, postupnými krokmi aj dosiahnete. V tomto roku si vás totiž bude viac všímať okolie a bude sa chcieť ocitnúť bezprostredne vo vašej blízkosti. 
V otázkach vzťahov a lásky zadaní Kozorožci pocítia potrebu slobody, avšak nebudú ju vyslovene vyhľadávať. Tento rok praje totiž ich rodinnému zázemiu, čo si oni aj uvedomia, dokonca rok 2021 poukazuje, že niektorým zazvonia svadobné zvony a dočkajú sa prírastku. 

- Najčítanejšie -