Presunúť na hlavný obsah

Veľké odhalenie mužov: Toto sú dôvody, prečo si hľadáme milenky

Sex a vzťahy

Stretla sa s ňou takmer každá z nás. Nevera. Či už jednorázová alebo pravidelná, z podvádzania sa stal v poslednej dobe akýsi fenomén. Ako mu predísť a udržať si zdravý vzťah?

Príliš veľký stereotyp

Napriek tomu, že stereotypu sa nedá v ničom vyhnúť a v konečnom dôsledku je prospešný, mali by ste si dať pozor, aby sa z vášho vzťahu nestala dookola naučená povinnosť. Je skvelé, ak má dvojica spoločné rituály, no ak máte pocit, že každý váš deň vyzerá rovnako, je na čase, aby ste sa nad sebou zamysleli. Pomôcť vám môžu aj tie najmenšie maličkosti - romantická večera, experimentovanie v posteli, ale aj to, že zmeníte účes či budete trošku viac dbať na svoj výzor. Jednoducho povedané, vo vašom vzťahu by malo byť nejaké vzrušenie - a to v pravidelných intervaloch. Keď ho nenájde pri vás, bude ho hľadať pri inej. A to nechcete, že?

Prečítajte si: Mužov narodených v týchto troch znameniach nespútate. Nadovšetko totiž milujú slobodu

Nedostatočné uznanie

Nech to znie akokoľvek neuveriteľne, aj muži sú citlivé stvorenia, ktoré si potrpia na to, aby bolo ich ego v pravidelných intervaloch hladkané. Prejavujte svojmu partnerovi náklonnosť najmä za veci, ktoré považujete za samozrejmé. To, že sa muži cítia nedocenení, následne riešia v náručí iných žien, ktoré ho utešujú s tým, aký je úžasný. Určite ho však nechváľte za maličkosti, akými sú vynesenie odpadu či umytie riadu. Namiesto slov o tom, aký je skvelý a šikovný,  radšej poďakujte. Vďaka je niekedy viac a dokáže skutočne obrovské divy.

Strata voľnosti

So vzťahmi to funguje ako pri naháňaní. Ak niekomu neustále dýchate na krk a uháňate ho, začne utekať rýchlejšie a prirodzene ho to bude ťahať k tomu, aby sa od vás držal ďalej a ďalej - a to aj napriek tomu, že vám pred pár dňami vyznal lásku. Každý jeden človek potrebuje dostatočnú dávku slobody a my vám garantujeme, že to, že budete partnera kontrolovať na každom kroku, mu akurát pridá na tempe šprintovania od vás. Nechajte ho, nech sa vráti sám, nesekírujte ho, keď je dlho s priateľmi. Preukážte mu dôveru.

Neprehliadnite: Dynamická, zábavná, láskavá a elegantná: Takto vyzerá dokonalá žena očami mužov

Izolujete sa od spoločnosti

Nikto nemá neustále náladu ukazovať sa v spoločnosti a usmievať na všetky strany. Ak s tým však máte dlhodobejší problém a s partnerom vychádzate spolu na verejnosť len sporadicky, spozornite. Všetci potrebujeme vlastný priestor, no vyhýbanie sa jeho priateľom či známym vám plusové body nepridá. Podvedome totiž každý muž túži po tom, aby sa so svojou priateľkou v spoločnosti pochválil - nielen jej krásou, ale aj múdrosťou a charizmou. Nestačí tak len dobre vyzerať, ale zároveň sa správať primerane k prostrediu, v ktorom sa nachádzate. Sú to práve priatelia, ktorí majú na vášho milovaného najväčší vplyv. 

- Najčítanejšie -