Presunúť na hlavný obsah

Nemá váš partner chuť na sex? Takto mu môžete dopomôcť k rozkoši!

Sex

Niekedy potrebujeme povzbudiť - a to aj napriek tomu, že sme vo vzťahu stále šťastní a všetko klape tak, ako má. Už malé tipy však dokážu váš sex opäť vrátiť do čias, kedy ste si ho užívali takmer nepretržite.

Obdiv 

Základné pravidlo zvádzania mužov - preukážte mu obdiv. Nech to znie akokoľvek jednoducho, muži komplimenty milujú, o to viac tie, ktoré sa týkajú ich mužnosti. Samozrejme, snažte sa ich podať nenápadnou podobou a čo najprirodzenejším spôsobom, v prípade, že vás muž prekukne, totiž hrozí presne opačný efekt. My ženy si niekedy neuvedomuje, ako často je potreba mužov prízvukovať, že sa nám niečo páčilo. Už hneď po pochvale zbadáte, že sa muž bude snažiť o čosi viac, a tak nielenže pohladíte jeho ego, ale zároveň svoje túžby. Čo je výhodnejšie?

Prečítajte si: Téma našich ex: Viete, aké číslo sú ochotní tolerovať muži, ktorí to s vami myslia naozaj vážne?

Splnenie tajných túžob

Zrejme každá dobrá partnerka tuší, po čom tajne túži jej milovaný. Či už je to splnenie sexuálnej fantázie, to sexi čipkované červené prádlo, ktoré si na vás vie predstaviť, zmena miesta, ktorá vo vás napumpuje adrenalín alebo len to, aby ste prevziali kontrolu - možností je milión. Väčšina partnerstiev skončí stereotypným sexom, a tak nečudo, že niekedy vy, alebo partner, idete do sexu s tým, že to je povinná jazda. Zmeňte to! Ak netušíte, čo by vášmu partnerovi urobilo radosť, skúste sa s ním o tom nenápadne porozprávať a prichystajte mu obrovské prekvapenie. Garantujeme, že zatiaľ čo partner stratí dych od vašej pozornosti, vy stratíte dych od jeho výkonu.

Romantický večer

Niekedy už len taká maličkosť, akou je romantická večera, dokáže v mužovi vzbudiť obrovskú chuť na milovanie. Aj keď je to teraz nemožné, hecnite sa a pripravte si dokonalý večer u vás doma - navarte, prípadne objednajte jeho obľúbené jedlo, doprajte si pohár červeného vína a vytvorte si dokonalú atmosféru. Ruku na srdce - viete si predstaviť, že by niečo také skončilo inak, ako vášnivým sexom? Lebo my nie!

Neprehliadnite: Veľký erotický horoskop. Týchto päť znamení to v spálni vie poriadne roztočiť

Afrodiziaká

Ak je problém vášho partnera o čosi trvácnejší, odporúčame vsadiť na rôzne prírodné formy afrodiziák, ktoré si s mužským záujmom o sex vedia poradiť. Medzi najznámejších povzbudzovačov patrí vyššie spomínané víno, ale aj čokoláda, banány, avokádo či brokolica. V prípade, že potrebujete rýchlejší účinok, odporúčame siahnuť po bylinkám - najvyhľadávanejším je nepochybne kotvičník, z ktorého viete vášmu partnerovi pripraviť čaj, či maca, ktorá má síce výraznejšiu a nie príliš príjemnú chuť, no dá sa rozpustiť vo vode či jedle.