Presunúť na hlavný obsah

Téma našich ex: Viete, aké číslo sú ochotní tolerovať muži, ktorí to s vami myslia naozaj vážne?

Partnerské vzťahy

Viete, aké číslo sú ochotní tolerovať muži, ktorí to skutočne myslia vážne a rozmýšľajú aj nad svadbou? My sme sa to opýtali priamo ich.

Téma bývalých lások je zväčša vo vzťahu celkom tenký ľad

Aj keď sa zdá, že v prvom rade my ženy skôr riešime, koho mal náš drahý pred nami a všetko s tým súvisiace analyzujeme, verte, že v tomto nezaostávajú ani naši milovaní muži. To kto, ako dlho a prečo vstúpil do vášho života, je pre nich rovnako podstatné ako číslo, ktoré predstavuje počet našich bývalých lások. Viete, čo sú ochotní tolerovať žene, ktorú sa napokon rozhodnú vziať si? A skutočne znamená veľký počet našich "ex" pre chlapov problém?

Čo však ak ste mali tých "ex" akosi viac?

1. ”Aktuálne mám po svojom boku ženu, ktorú som pred mesiacom požiadal o ruku, chodíme spolu síce len rok, no výborne si rozumieme. A vieme o sebe všetko. Čo sa týka jej "ex", nemala predo mnou vôbec tajnosti. Na túto tému sme sa veľmi otvorene bavili. Predo mnou mala dva vážne vzťahy a dve známosti na jednu noc."

"Priznám sa, že samotné číslo som neriešil. Ani chlapov, čo boli v jej živote dlhšie. Skôr ma zaujímali tí, s ktorými strávila len večer. Ale samotnú úlohu vrámci toho, či by som si ju bol ochotný vziať alebo nie, to nezohrávalo,” hovorí 35 ročný podnikateľ Ivan.

Neprehliadnite: Stretávala som sa s ním cez obed v jeho kancelárii: Raz nás pristihla jeho asistentka, ktorá vymyslela dosť trápnu vec

2. "Keď sa dám so ženou dokopy a očakávam od toho viac ako len sex na jednu noc, jasné, že je pre mňa podstatné to, koho mala predo mnou. A prirodzene ma zaujíma aj počet. Kým je to do päť, som ochotný to tolerovať. "

"Ja sám som nemal viac partneriek, takže väčšie číslo by pre mňa naozaj bolo problém. No ako sa hovorí, nikdy nehovor nikdy a možno ak takú babu stretnem a zamilujem sa, nebudem to nakoniec riešiť. Len to je teraz ťažko povedať," prezradil 30 ročný fotograf Emil.

Prečítajte si: Skutočný príbeh: Žila som s bohatým partnerom. Zo vzťahu som však zutekala kvôli tejto veci

3. ”Ja osobne sa o to, koho mala predo mnou nezaujímam. Nikdy sa na to nepýtam, len to isté očakávam aj ja. Nepotrebujem, aby ma niekto súdil a nemienim to robiť sám. Nevidím zmysel riešiť minulosť, keď je už za nami."

"Dokonca ani v prípade, že s dotyčnou plánujem niečo viac. Som dva roky ženatý a svojej manželky som sa na to nikdy nespýtal. Ani ona mňa a myslím si, že vzťah máme skvelý,” uzatvára 38 ročný Róbert.

- Najčítanejšie -