Presunúť na hlavný obsah

5 viet, ktoré muži najčastejšie hovoria ženám: Viete však, čo nimi v skutočnosti myslia?

Partnerské vzťahy

Aj muži občas používajú slovné hračky a určité veci nechcú povedať úplne napriamo. Pozrite sa, čo vetami, ktoré často používajú myslia v skutočnosti.

1. Si pre mňa príliš dobrá - Chcem inú

Aj vás vaša nádejná polovička zahrnula práve takýmto komplimentom? Nanešťastie nejde o žiadnu lichôtku, ako ste asi predpokladali.

Váš vyvolený sa vám len snaží naznačiť, že s vami naozaj chce byť maximálne kamarát - ak vôbec. Jednoducho len hľadá správne slová, ako vám povedať, že po vás vôbec netúži. 

2. Ten vyzerá ako kamoš - Je medzi vami niečo?

Buďme k sebe úprimné, máloktorý muž vám bude tolerovať kamaráta. Aj keby o kamoša, naozaj len išlo.

Preto ak sa veľmi často vypytuje na vášho dobrého známeho a zaujíma sa o neho, v podstate chce len zistiť, či ste s dotyčnými niečo mali. A je úplne jedno v akom časovom horizonte. 

Neprehliadnite: Stretávala som sa s ním cez obed v jeho kancelárii: Raz nás pristihla jeho asistentka, ktorá vymyslela dosť trápnu vec

3. Vyber ty, miláčik - Mne je to úplne jedno

Čo sa týka rozhodovania v dôležitých životných situáciách, tak v tom majú muži skutočne jasno. Ak však ide o nejaké drobnosti, ktoré oni sami nepovažujú za podstatné, nechajú zdvorilo vybrať vás.

No myslia tým len jedno - nezáleží im na tom. Práve preto vám dobrovoľne nechávajú voľnú ruku. 

4. Vôbec v tom nevyzeráš tučná - Pribrala si, ale je mi jasné, že nahlas to povedať nemôžem

Muži vedia, aké sú ženy na svoj výzor citlivé. A obzvlášť v takejto oblasti. Preto sa ho nepýtajte to, čo sama dobre viete. Pravdu vám do očí aj tak nepovie.

5. Vieš, ja nie som vzťahový typ - Hoci chodiť s tebou nechcem, ale...

Ak ste počuli od svojho drahého na prvom rande túto vetu, veľmi rýchlo hoďte nohy na plecia a ani sa neobzerajte. Muži tým myslia jediné. Áno, tušíte správne - sex.

A presne o tom im v danej chvíli s vami ide. Ako vidíte, na chlapov si treba dávať pozor. Najmä v čase najväčšej zamilovanosti. 

Prečítajte si: Skutočný príbeh: Žila som s bohatým partnerom. Zo vzťahu som však zutekala kvôli tejto veci

Používa aj chlap po Vašom boku, takéto slovné hračky?

spolu hlasovalo 154 ľudí

Áno
23

- Najčítanejšie -