Presunúť na hlavný obsah

Dôvera sa obnovuje veľmi ťažko: Manžel mi roky klamal v tejto jednej veci, no napokon to náš vzťah posilnilo

Partnerské vzťahy

Simona zistila vec, na ktorú by nechcela prísť žiadna žena. A navyše ju veľmi zranilo aj to, kto jej celú pravdu povedal.

Všetko vyzeralo medzi nami priam idylicky

”Za Jakuba som sa vydávala z čistej lásky. Bol skvelý. Naozaj. Úprimný, čestný, galantný a veľmi sexi. Teda aspoň som v tomto presvedčení dlho žila. Pripadala som si ako princezná, keď sme sa dali dokopy. Veľmi mi totiž dlhú dobu imponoval, no trvalo istý čas kým sme začali tvoriť pár. Mal totiž dlhoročnú známosť, ale vraj všetko medzi nimi bolo na spadnutie. A to sa v podstate aj ukázalo. Odišiel od svojej bývalky a veľmi krátko na to, sme začali spolu randiť.  Po pol roku sme sa zasnúbili a po roku vzali. Všetko vyzeralo medzi nami priam idylicky. No žiaľ realita, ako sa ukázalo bola iná.”

Rokmi sa akosi Jakub zmenil.  Trávil veľa času mimo domu a dokonca sa z rodinného rozpočtu akosi ubúdali financie. 

”Bola som v šoku, nechápala som. Na jednej strane kam chodí, na druhej, kam idú naše spoločné financie. Myslela som si, že má milenku. Alebo, že stále niečo rieši so svojou bývalkou. Ani som len netušila ako veľmi som vrámci druhej možnosti blízko k pravde.”

Neprehliadnite: Stretávala som sa s ním cez obed v jeho kancelárii: Raz nás pristihla jeho asistentka, ktorá vymyslela dosť trápnu vec

Všetko mi do seba začalo odrazu zapadať ako skladačka

”Jeden rozhovor s mojou svokrou zmenil všetko. Môj pohľad na manžela, môj vzťah s ňou a našu budúcnosť tiež. Mali sme totiž veľmi pekný vzťah, dobre sme si rozumeli, mali sme k sebe blízko a viem, že je to skôr vzácnosťou, ale fakt som ju mala a mám aj rada. Aj keď to, čo mi povedala, mi mimoriadne ublížilo. A aj fakt, že to predo mnou šesť rokov tajila."

Simonina svokra sa rozrozprávala, keď jej Simona položila konkrétnu otázku - či podľa nej niekoho Jakub má. To čo však počula, nechcela vlastne asi vedieť. Nemal síce nikoho, no so svojou ”ex” mal nemanželské dieťa. To, že je tehotná, sa Jakub dozvedel v deň svadby so Simonou. Keď už mala jeho ”ex” pár mesiacov pred pôrodom. Povedal jej, že o to dieťa nestojí a mala si ho dať vziať. Jej tiež neišlo o nič iné ako dostať výživné. A to boli presne tie peniaze, ktoré jej posielal.

Prečítajte si: Skutočný príbeh: Žila som s bohatým partnerom. Zo vzťahu som však zutekala kvôli tejto veci

"Všetko mi do seba začalo odrazu zapadať ako skladačka. Vo chvíli, keď pravda vyplávala na povrch, netušila som čo robiť, ani ako reagovať. Zbalila som si veci, odišla som ku kamarátke. Potrebovala som čas, aby som sa s tým dokázala vyrovnať. Vrátila som sa o pár dní a všetko sme si vysvetlili. Pochopila som, preečo mi to nepovdal a paradoxne to náš vzťah ešte posilnilo."

- Najčítanejšie -