Presunúť na hlavný obsah

Na vianočnej párty som urobila chybu, ktorú budem navždy ľutovať: Túto vec skrátka snúbencovi nemôžem povedať

Partnerské vzťahy

Monika vždy túžila po rodine. Jej sny o dokonalom manželovi naberali čoraz reálnejšie kontúry, keď v okamihu, kedy mala šťastie na dosah, skrátka spanikárila. A s tým, čo sa stalo, bojuje vnútorne dodnes.

Monika bola jednou z tých žien, ktoré o svadbe snívajú od malička. Všetko mala naplánované do posledných detailov. Vždy túžila po princovi na bielom koni, rozprávkových bielych šatách, obrade na zámku a pocite, že je princezná. Len ako rástla, nedarilo sa jej práve toho princa nájsť. Pomaly už strácala nádej a domnievala sa, že je odkázaná, len na krátkodobé vzťahy, keď prišiel ON. Emil. Bol presne taký, akého si ho vysnívala v predstavách.

Čítajte tiež: Muži narodení v tomto znamení, patria medzi najobetavejších: Nájsť takého je lepšie ako výhra v lotérii

Keď sa láska z filmov premení na realitu

"Zoznámili sme sa na oslave narodenín mojej najlepšej kamošky. Očaril ma v momente, keď sa zjavil v miestnosti. Mal akúsi zvláštnu charizmu, ktorou si podľa mňa získal každú ženu," začína svoje rozprávanie Monika. Následne sa začali stretávať ako kamaráti. A viete ako to býva. Hranica medzi priateľstvom a láskou je veľmi tenká. Netrvalo dlho a ani nie po mesiaci, spolu randili. A po pol roku prišla tá zásadná otázka.

Emil, požiadal Moniku o ruku. A ona súhlasila. Celý život čakala na tento moment. Keď prišiel, bol ešte čarovnejší a magickejší ako dúfala. No hneď potom sa stalo niečo, čo ju ani v tom najhoršom sne nenapadlo. 

Mohlo by vás zaujímať: Tieto znamenia čaká v decembri nečakaná zmena: Posunú sa k veciam, ktoré budú skutočne kľúčové

Dodnes s tým vnútorne bojujem - áno za chyby sa platí

Pár dní po zásnubách, odišla Monika na služobnú cestu do Syndey. Pracuje pre veľkú korporátnu spoločnosť a mali tam konferenciu a vianočnú párty. No a tam, na druhom konci sveta, stretla svojho bývalého. Keďže sa v dobrom rozišli, dali si spoločnú večeru.

"Hoci ma už vôbec nepriťahoval a bola som celá zbláznená do Emila, skončila som v Denisovej posteli. A to sme takmer vôbec nepili. Takže na alkohol sa vyhovárať nemôžem. Netuším, prečo sa to stalo. Myslím, že som dostala strach. Z toho, že sa to skutočne stane a ja budem vydatá. Dovtedy to bol len môj sen, ktorý sa mal odrazu premeniť na realitu. Spanikárila som." 

Po vianočnom večierku a návrate domov, sa však Monika neodvážila Emilovi povedať pravdu. Mala strach, že ho stratí. Preto sa rozhodla mlčať.

"Viem, nie je to správne a cítim sa otrasne. Ale nechcem mu ublížiť a ani o neho prísť. Snáď jedného dňa nájdem odvahu povedať mu to, ale zatiaľ ju naozaj nemám... Obzvlášť v období Vianoc."

 

- Najčítanejšie -