Presunúť na hlavný obsah

Sebeckosť je vlastnosť, ktorá týchto mužov sprevádza takmer v každej oblasti: Radšej sa im vyhnite, vo vzťahu obzvlášť

Partnerské vzťahy

Každý z nás má silné aj slabé stránky. To je jasné, avšak viete, ktoré znamenia patria podľa hviezd medzi najsebeckejšie? Možno budete prekvapení, že niekoho takého máte aj vo svojom okolí. Pozrite sa spolu s nami, u koho prevažuje egoizmus vo viacerých smeroch.

Pokiaľ máte pos svojom boku človeka narodeného v jednom z týchto znamení, mali by ste zbystriť pozornosť. Jedno však vieme isto, prechádzka ružovou záhradou, vás v živote po ich boku nečaká. Sebeckosť je totiž vlastnosť, ktorá ich sprevádza takmer v každej oblasti. 

Čítajte tiež: Muži narodení v tomto znamení, patria medzi najobetavejších: Nájsť takého je lepšie ako výhra v lotérii

Lev

Muži v znamení Leva ovplývajú veľkým sebavedomím a egom. Snažia sa byť vo všetkom vždy najlepší a dokázať ostatným, že zvládnu čokoľvek. Samozrejme bez pomoci iných. Radi pútajú pozornosť a sú jej stredobodom. No a veľmi často si myslia, že sú tými najlepšími, nemajú žiadne chyby a na ceste za niečím, čo chcú dosiahnuť, neváhajú využiť aj iných. 

Škorpión

Medzi ich slabé stránky patrí najmä manipulatívnosť a pomstychtivosť. Vo viacerých oblastiach konajú impulzívne. Ak v živote nedostanú to, čo chcú a po čom túžia, bývajú veľmi zlomyselní. V dosahovaní svojich cieľov neváhajú zraniť okolia aj svojich najbližších, len aby si splnili to, po čom túžia.

Mohlo by vás zaujímať: Tieto znamenia čaká v decembri nečakaná zmena: Posunú sa k veciam, ktoré budú skutočne kľúčové

Kozorožec

Muži v znamení Kozorožca majú tendenciu meniť svoje presvedčenia, názory a hodnoty. A to v priebehu pár sekúnd. Mnohí ich preto považujú za nepredvídateľných. Neuznávajú názory a postoje iných a snažia sa vždy presadiť svoje. Ľudí súdia len po povrchu. V neposlednom rade však neveria, že pravdu môže mať aj niekto iný ako oni sami. Žiaľ, chýba im istá dávka empatie a vôľa pomáhať aj iným.

- Najčítanejšie -