Presunúť na hlavný obsah

Pozornosť na seba priťahoval stále. Prvá priateľka dospelého Brada Pitta bola ešte dieťaťom

Zahraničné celebrity

Herec Brad Pitt je celý život spájaný s tými najkrajšími ženami sveta - herečkami Jennifer Aniston či Angelinou Jolie. Pravdou však je, že mal oveľa viac známych partneriek, ktoré však ostali v tieni jeho dvoch exmanželiek.

Brad Pitt sa narodil do priemernej americkej rodiny - zatiaľ čo jeho otec pracoval v prepravnej spoločnosti, jeho mama bola učiteľkou na škole. Napriek tomu, že rodičia apelovali na jeho vzdelanie a samotný Brad navštevoval vysokú školu, nikdy ju nedokončil. Namiesto toho sa rozhodol presťahovať do Los Angeles a stať sa hercom. Cesta k sláve však nebola taká jednoduchá - a to napriek tomu, že vyzeral viac, než dobre.

Prečítajte si: Zasiahla do ich rozchodu Angelina? Brad Pitt ostal opäť sám, vzťah s mladou modelkou stroskotal

Prvé herecké úlohy

Pitt sa tak rozhodol absolvovať herecký kurz, ktorý mu dopomohol k niekoľkým malým rolám v tamojších seriáloch. Jedným z nich bol aj Dallas, v ktorom si zahral spolu s bývalou manželkou rock'n'rollového kráľa, Pricillou Presley. V nekonečnom seriáli, ktorý bol neskôr mimoriadne populárny u nás, stvárnil postavu Randyho, ktorý mal menšiu aféru so seriálovou dcérou Priscilly. Tú vtedy stvárnila len 15-ročná herečka menom Shalane McCall. 

Medzi dvojicou vzniklo napätie nielen na filmovom plátne, ale aj v súkromí. Filmový bozk, ktorý bol Bradov prvý na televíznych obrazovkách, vytvoril medzi dvojicou puto. Aj keď bola Shalane takticky ešte dieťaťom, ani to nebránilo Bradovi, aby s ňou začal randiť - čo najmä vo vtedajšom období spôsobilo obrovský rozruch. Ani to však nebránilo začínajúcemu hercovi, aby sa po boku dievčaťa ukazoval, práve naopak. Okrem toho, že spolu navštevovali spoločenské udalosti, sa spolu nechávali nafotiť aj do magazínov. Napätie medzi nimi sa dalo krájať aj na spoločnom propagačnom fotení pre seriál - bola to láska ako hrom. Mnohí vtedy predpovedali, že práve toto je pár, ktorý by o pár rokov mohol ovládnuť šoubiznisový svet. Ich predpovede sa však mýlili, dvojica spolu sotva vydržala jeden rok. 

Hektický vs spokojný život 

Do dnešného dňa nie je jasné, prečo sa Brad a Shalane rozhodli svoj vzťah ukončiť. Pravdou však je, že už o pár týždňov na to sa Shalane začala ukazovať po boku muzikanta Trenta Valladaresa, ktorého si o rok na to, vo veku 17 rokov, aj zobrala za manžela. Napriek tomu, že išlo o pomerne unáhlené rozhodnutie, zdá sa, že sa Shalane rozhodla dobre - manželstvo jej funguje do dnešného dňa. Na rozdiel od Brada vedie kľudný život, nepochybne aj kvôli tomu, že sa rozhodla stiahnuť z verejného života. Dnes má 48 rokov a je mamičkou na plný úväzok, zatiaľ čo jej expartner síce funguje vo vysnenom, hollywoodskom prostredí, no nie je schopný ustrážiť si svoje súkromie pred médiámi....

Neprehliadnite: Dokonalá kombinácia slávnych rodičov. Ako vyzerá jediná biologická dcéra Brada a Angeliny?

- Najčítanejšie -