Presunúť na hlavný obsah

Randí so ženami, ale aj s transexuálmi. Čo momentálne robí dcéra Michaela Jacksona?

Zahraničné celebrity

Aj keď ju jej otec pred verejnosťou strážil ako oko v hlave, dnes je o Paris známe hneď niekoľko vecí - šoubiznisovému svetu sa totiž nevyhýba, práve naopak.

Už krátko po tom, ako prišla Paris na svet, sa o ňu začali zaujímať takmer všetky svetové médiá. Niet sa čomu čudovať, kráľ popu bol na vrchole svojej slávy a všetci túžili vidieť jeho dcéru. On však jej súkromie poctivo strážil a na verejnosti sa s ňou objavoval len zriedkakedy. Prvý verejný prejav mala až na pohrebe svojho otca, keď mala len 11 rokov. „Odkedy som sa narodila, tatko bol tým najlepším otcom, akého si dokážete predstaviť. Chcem len povedať, že ho veľmi milujem,'' povedala do mikrofónu roztraseným hláskom, zatiaľ čo ju sledovalo tisíce ľudí prítomných na obrade a milióny ďalších z pohodlia svojich obývačiek. 

Už rok na to sa malá Paris objavila v detskom filme a mnohí fanúšikovia populárneho speváka dúfali, že podobne ako z jej otca, aj z nej sa stane veľká hviezda. Keď mala 19 rokov, oficiálne sa do sveta šoubiznisu zapísala aj inak, ako slávnym menom - zastrešovať sa ju rozhodla jedna z najznámejších modelingových agentúr IMG Models, ktorá má pod palcom hviezdy akými sú sestry Hadidové, Hailey Bieber, Gisele Budchen či Taylor Hill. 

Prečítajte si: Z dcéry Paula Walkera je krásna žena. Pozrite sa na Meadow, ktorá sa živí ako modelka

Problémová rebelka

Napriek tomu, že Paris mala našliapnuté na úspešnú dráhu modelky, aj vďaka svojej netypickej, no zaujímavej kráse, veľkú dieru do modelingového sveta neurobila. Objavila sa na titulkách niekoľkých prestížnych módnych časopisov, no za posledný významnejší džob modelky sa považuje kampaň pre Calvina Kleina ešte spred dvoch rokov. Paris sa totiž rozhodla venovať viac kariére herečky a speváčky a ísť v šľapajách svojho otca. Len pred pár týždňami vydala svoj prvý singel. Pravdou však je, že v jeho šľapajách ide o čosi viac, než zrejme chcela - aj ona totiž zapĺňa titulky v negatívnom zmysle slova. 

Dcéra kráľa popu mala len 14 rokov, keď sa dostala do kontaktu s drogami. Už vtedy sa niekoľkokrát pokúsila o samovraždu, a tak bola umiestnená do špeciálneho ústavu. Fanúšikovia si však nie sú istí, či je Paris do dnešného dňa v poriadku - okrem toho, že je poriadne slobodomyseľná a obľubuje spirituálne veci, zdá sa, že má v sebe ešte mnoho nevyriešených problémov. Časť z nich sa nepochybne týka aj jej otca, na ktorého sa po smrti hrnie čoraz viac obvinení zo sexuálneho zneužívania maloletých detí. Druhá časť sa zameriava na jej orientáciu. Aj keď Paris tvrdí, že nie je bisexuálkou, jej činy tomu nenasvedčujú. „Nikdy som si nemyslela, že skončím s chlapom, skôr si myslím, že si zoberiem ženu,'' prezradila na sociálnej sieti s tým, že randila s viac ženami než mužmi. „Nenazvala by som sa však bisexuálkou, veď som raz randila aj s mužom, ktorý mal vagínu,'' vyjadrila sa s tým, že jednoducho miluje všetkých ľudí rovnako. A nielen ich, ale aj planétu - pravidelne sa totiž zúčastňuje rôznych protestov, podľa ktorých by ste rozhodne netipovali, že ide o slávnu hviezdu, ale bežnú ženu. Čo myslíte?

Neprehliadnite: Tá je ale krásna! Pozrite sa, ako vyzerá dcéra Gwyneth Paltrow

- Najčítanejšie -