Presunúť na hlavný obsah

Po tom, čo speváčka Adele schudla 50 kíl, exceluje: Na týchto záberoch by ste ju už ani nespoznali

Zahraničné celebrity

Nie je to tak dávno, čo speváčka Adele zhodila takmer 50 kíl. Rapídna premena ju zmenila na nepoznanie a najnovšie sa objavuje aj na televíznej obrazovke.

Speváčka Adele strhla na seba pozornosť, keď schudla 50 kíl a stala sa z nej doslova očarujúca kráska. Človek až neverí, čo všetko dokáže zhodenie prebytočných kíl nielen so vzhľadom, ale aj so sebavedomím. Na Adele je vidno, že sa cíti vo svojom tele sebaisto a užíva si to. 

Čítajte viac: Diétne omyly, ktorých sa dopúšťala, jej roky bránili schudnúť: Speváčka Adele o tom, ako sa zbavila 50 kíl

Tajomstvo jej chudnutia spočívalo v sirtuínovej diéte

Adele viackrát prezradila to, čo zaujímalo nejednu ženu, túžiacu po podobnej zmene, a teda, čo stojí za jej úspešným chudnutím. Sirtuínová diéta. Strava založená na bohatých zložkách, ktoré nájdeme predovšetkým v zelenine a ovocí. Ide najmä o hlávkový šalát, kel, kapustu alebo brokolicu. Mimochodom, je to práve kapusta, ktorá sa stane superpotravinou roka 2021 podľa najnovších predzvestí. Z ovocia je to potom bobuľové ovocie, najmä čučoriedky, bohaté na antioxidanty. Práve bobuľové ovocie je takisto na zozname superpotravín na rok 2021.

Najnovšie exceluje na televíznej obrazovke 

Adele sa objavila v úlohe spolumoderátorky talk show Saturday Night Live. Zábery z tejto show dokazujú, že „stará Adele“ je už dávno minulosťou a dnes sa pozeráme na úplne inú ženu. Fanúšikovia stále nemôžu uveriť, že je to ona. Ultraštíhla blondínka s výraznými črtami tváre sa tak chopila ponuky byť na televíznej obrazovke a k ľuďom ešte bližšie.

Za zmenou imidžu bol jej rozpad manželstva

Všetko zlé je na niečo dobré. To si môže povedať Adele, ktorej sa síce rozpadlo manželstvo a práve vtedy sa rozhodla chudnúť. Najväčšou motiváciou jej však bol jej syn a materská láska, ktorú k nemu prechováva je toho dôkazom. 

Neprehliadnite: Jedna je veľkosti XS a druhá XL: Tieto dve ženy majú rozdielne krivky, no obe reprezentujú krásu

Adele sa podarilo zmeniť svoj vzhľad a tým si otvoriť brány do novej etapy života. Dnes totiž Adele pôsobí oveľa atraktívnejšie a sme si istí, že o ňu záujem zo strany mužov len a len rastie. 

Máte aj vy vo svojom okolí niekoho, kto takto viditeľne schudol a premenil sa na labuť?

spolu hlasovalo 338 ľudí

Áno
115
Nie
223

- Najčítanejšie -