Presunúť na hlavný obsah

Bez cenzúry: S týmto znamením zažijete najlepší sex, avšak je to znamenie, ktoré je aj najviac žiarlivé zo všetkých

Sex

Patria medzi najvášnivejších, ale zároveň aj medzi najžiarlivejších vôbec. Tušíte asi, o ktoré znamenie zverokruhu ide?

Či už veríte na hviezdy alebo nie, každý z nás má isté charakterové vlastnosti a niečo, čo zo seba vyžaruje. O sexuálnom náboji nehovoriac. Jednoducho to musíte mať v sebe. 

Každé znamenie v sebe nosí istý náboj, ten sexuálny je typický pre ľudí narodených od 23. októbra do 22. novembra. Reč je o Škorpiónoch, ktorí sú označovaní ako sexuálne najcitlivejšie znamenie spomedzi všetkých znamení zverokruhu.

Čítajte tiež: Muži narodení v tomto znamení, patria medzi najobetavejších: Nájsť takého je lepšie ako výhra v lotérii

Sexuálne najcitlivejšie znamenie

Škorpión nepatrí medzi prvoplánových zvádzačov, ako by sa dalo predpokladať napríklad u ľudí narodených v znamení Leva. Flirtuje veľmi nenápadne a spočiatku o tom ani nemusíte tušiť. Pôsobia totiž skôr odmerane a dokonale si vás premeriava od hlavy až po päty. Jeho kroky sú dobre premyslené, nerád totiž znáša prehru.

Musí si byť stopercentne istý, že aj opačné pohlavie po ňom túži a svoju vyhliadnutú obeť postupne spracováva. Flirtovanie mu ide s ľahkosťou a je to oblasť, v ktorej má potom sebaistotu. Táto sebaistota z neho robí zvodcu, ktorý sa neskôr prejaví aj v milostnom živote. 
Dokážete s ním zažiť najlepší sex vôbec a to preto, že mu nie je ľahostajné to, čo počas neho prežívate. Zaujíma sa o vás a je to gentleman v pravom slova zmysle. Keď však treba, rád pritvrdí. Na noc s ním spomínate ešte ďalší deň a neviete ho pustiť z hlavy. 

Mohlo by vás zaujímať: Tieto znamenia čaká v decembri nečakaná zmena: Posunú sa k veciam, ktoré budú skutočne kľúčové

Rovnako ako je však sexuálne oddaný, je aj sexuálne zraniteľný. To úzko súvisí aj so žiarlivosťou, ktorá sa v ňom skrýva. Aj keď je Škorpión najžiarlivejšie znamenie, svoju žiarlivosť dokáže pekne skrývať a prenášať do vzťahu tak, aby ste si to spočiatku vôbec nevšimli. Dokáže žiarliť na každého a za každých okolností, pokiaľ ide o milostnú stránku, ani nehovoriac. 

Ak s ním chcete mať šťastný vzťah či manželstvo, musíte sa naučiť s touto jeho vlastnosťou žiť, avšak nie za cenu toho, že mu budete robiť zo života peklo. Škorpión si to totiž nenechá. Netreba ho provokovať a vyvolávať žiarlivosť zámerne. Akýkoľvek typ provokácie berie ponižujúco a jeho city k vám okamžite ochladnú na bod mrazu.