Presunúť na hlavný obsah

7 tipov na darčeky pre pánov: Nemusíte si lámať hlavu, týmito zapôsobíte na každého muža

Zábava

Neviete, čo pod stromček mužom? Vymysleli sme to za vás a zostavili sme v redakcii prehľad štýlových darčekov, ktoré ulahodia každému chlapovi, ktorý sa rád o seba stará.

Čistiaci a masážny prístroj podľa najnovších technológií

Práve počas pandémie možno pozorovať zvýšený záujem mužov o starostlivosť o pleť. Na to, aby ste mužov zaujali, je ideálne, keď je starostlivosť prepojená s technológiami. Čistiaci a masážny prístroj FOREO Luna 3 Men presne taký je a vďaka T-sonickému pulzovaniu hĺbkovo čistí. Pleť zbavuje z 99,5% nečistôt, mastnoty, odumretých kožných buniek a zarastených fúzikov. Tento inteligentný prístroj pomáha predísť podráždeniu pleti v dôsledku holenia a redukuje akné. 

Inšpirujte sa: Make-up paletky vhodné ako darček pod stromček: Predstavujeme naše tipy, s ktorými zabodujete

Vôňa, ktorá každého premení na muža snov

Vône Dolce & Gabbana patria medzi bestsellery a na Vianoce nehovoriac. Nová vôňa K by Dolce & Gabbana reflektuje potreby aktuálneho moderného muža. Drevitá a korenistá vôňa ponúka intímny pohľad do srdca moderného muža. Intenzívna, magnetická a zmyselná vôňa, s ktorou sa každý muž premení na muža snov. 

„Fashion“ bezdrôtové slúchadlá

Bezdrôtové slúchadlá Louis Vuitton Horizon. Špičková akustická technológia v kombinácii s legendárnymi motívmi štýlu Louis Vuitton – kolekcia bezdrôtových slúchadiel navrhnutá v spolupráci s umeleckým riaditeľom pánskych kolekcií Virgilom Ablohom. Slúchadlá odrážajú najnovšie trendy a integrujú najnovšie inovácie na trhu. Kvalita zvuku je vylepšená aktívnym režimom potlačenia šumu pre lepšiu izoláciu od hluku okolia. 

Energia po výbuchu sopky premenená na výraznú vôňu

Nová vôňa Issey Miyake Fusion D'Issey je pocta prírodným a fyzickým javom. Energia v podobe chrliacej sa lávy zo sopky sa premieňa na jemnú kompozíciu avšak výraznej vône. Hĺbka, napätie a sila. To sú tri charakteristické črty, ktoré ju dokonalo vystihujú. Úspešná parfumérka Nathalie Lorson vytvorila pre mužov silnú vôňu s tónmi slnka a minerálnymi tónmi. Objavíte ňou prírodu vo všetkých jej mocných silách a dokonale splyniete s jej energiou, vášňami a mnohotvárnej sile. 

Hodinky, ktoré nikdy nespia

Jedinečný dizajn a aplikácie, ktoré čoraz viac zasahujú do našej každodennej rutiny. Apple Watch je srdcovka a pre súčasnú generáciu nepostrádateľný doplnok. Koniec koncov nie nadarmo sa im hovorí aj hodinky, ktoré nikdy nespia. Ak ste im doteraz nepodľahli, nasledujúce dni tak rozhodne urobíte, verte nám. 

Čistá pleť po holení bez začervenania

Vyživujúci olej na vlasy, fúzy a strnisko Inlight Bio (Biorganica) obsahuje zmes blahodarných byliniek a jojobového oleja. Ten je svojím zložením veľmi podobný kožnému mazu a pozitívne tak vplýva na kondíciu vlasového porastu či fúzov. Oleje z avokáda a čiernej rasce priaznivo pôsobia na pleť proti začervenaniu a akné v podobe drobných virážok.

Neprehliadnite: Na pohľad lákavý darček, ktorý je pod stromček nevhodný: Podľa povery totiž prináša nešťastie, tušíte, o čo ide?

Tradícia vinohradníctva

Pokiaľ hľadáte darček pre muža, s ktorým udržiavate skôr pracovný vzťah, vhodným darčekom je fľaša dobrého vínka. Vínko Klimko Modra je rodinné vinárstvo založené v roku 2012. Tradícia vinohradníctva a výroby vína tu má hlboko zapustené korene. Vína pochádzajú z vlastného hrozna, výlučne z modranských vinohradov. Ochutnajte Dievčie hrozno, Veltlínske zelené, Rizling rýnsky či Devín. Alebo ružovú aj červenú Frankovku.

- Najčítanejšie -