Presunúť na hlavný obsah

Retro make-up, či návrat 70 rokov sa stáva hitom: Jesenné trendy líčenia si buď zamilujete, alebo im neprídete na chuť

Krása

Jeseň udáva aj nové trendy v líčení. Táto sezóna je predsa len o niečo extravagantnejšia a odvážnejšia ako sme možno zvyknutí.

Niekto to miluje, iný tomu nedokáže prísť na chuť

Rovnako ako bol obrovským hitom trend 90. rokov, aktuálne look á la 70 - tky naberá na populartite v každej oblasti. Špičkoví vizážisti sa ho nedokážu nabažiť, nakoľko po nude fáze, majú prriestor vyhrať sa s farbami. To čo bolo doteraz neprípustné je aktuálne trendom. Nové techniky a využitie žiarivých farieb je tu. 

Kým oči sa líčia čo možno najvýraznejšie, pery zostávajú v prírodných odtieňoch, skôr v úzadí. Práve v tejto kombinácii, totiž môžete upustiť uzdu fantázii. Nemusíte sa báť fialovej, bordovej, modrej a najviac chic je zlatá. 

Mohlo by vás zaujímať: VIDEO: Pôvabná Keira Knightley opäť zahviezdila: Uprostred noci rozohráva hru zvádzania

Farby, ktoré pútajú pozornosť a rozžiaria

Retro make - up buď ženy milujú, alebo mu nedokážu prísť na chuť. Využíva sa sila tmavších línií okolo oka, nemusíte šetriť linkou ani ceruzkou. A zelenú majú aj trblietky, ktoré boli dlho v úzadí. Aplikujte ich do kútika oka a rozotrite smerom von.

Dôležité je k danému make - upu zladiť aj vlasový styling. Teda pokiaľ nechcete pôsobiť ako kráľovná diskoték, tak určite. Držte sa minimalizmu, rozpustené, vyžehlené vlasy, či beach waves, určite nič nepokazia. 

Inšpirujte sa: Paletky očných tieňov, ktoré si na jeseň získali naše srdcia: Vyberali sme tak, aby ich vedeli používať aj začiatočníčky

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe