Presunúť na hlavný obsah

VIDEO: Pôvabná Keira Knightley opäť zahviezdila: Uprostred noci rozohráva hru zvádzania

Krása

Podmanivé stopy vedúce k pôvabnej herečke Keire Knghtley definujú novú vôňu na večer Coco Mademoiselle L'Eau Privée z dielne CHANEL.

Okúzľujúca britská herečka Keira Knightley je v novom krátkom filme neodolateľne koketná a odhaľuje sa odvážnejšie ako kedykoľvek predtým. Uprostred noci rozohráva hru zvádzania a lásky. 

VIDEO: Pôvabná herečka Keira Knightley zahalená závojom chanelovského kódu v novej vôni Coco Mademoiselle​ L'Eau Privée

Noc v znamení ikonickej Coco Chanel

Intímna verzia vône zaliata hebkým závojom. Vôňu aplikujte na miesta, kde je pokožka najjemnejšia a teda na zápästie, za ušné lalôčiky, na dekolt a na šiju. 

Inšpirujte sa: 5 najsilnejších zbraní anti-ageingu: Toto naozaj funguje, hovorí dermatologička

Záchvev citrusov, zmyselné vibrácie pačuli, ktoré vyvolávajú doslova závislosť. Od roku 2001 je vôňa Coco Mademoiselle rovnako zvodná ako kedykoľvek predtým. Pri každej novej interpretácii zostáva  verná svojej pôvodnej téme. Dnes je Coco Mademoiselle dostupná v novom variante, ktorý sa vyznačuje bezprecedentným, sofistikovaným a dôverným spôsobom nosenia vône. 

„L'Eau Privée je ľahká a jemná verzia Coco Mademoiselle, vôňa na noc, ako akvarel alebo hmlistý závoj pre pokožku,“ hovorí hlavný parfumér CHANEL Olivier Polge.

Neprehliadnite: Paletky očných tieňov, ktoré si na jeseň získali naše srdcia: Vyberali sme tak, aby ich vedeli používať aj začiatočníčky

- Najčítanejšie -