Presunúť na hlavný obsah

Paletky očných tieňov, ktoré si na jeseň získali naše srdcia: Vyberali sme tak, aby ich vedeli používať aj začiatočníčky

Krása

Stačí aplikovať pár jemných odtieňov a váš pohľad i celkovo look naberie iný rozmer. Ktoré beauty make-up paletky ovládnu tohtoročnú jeseň?

Najobľúbenejšie obdobie na hru s očnými tieňmi je tu. Paletky očných tieňov sa v laboratóriách každú sezónu zdokonaľujú. Inovatívne postupy a tajné receptúry vytvárajú novú dimenziu očných tieňov, než aké si pamätáme pár rokov dozadu. Vďaka týmto revolučným pokrokom sa dostávame k faktu, že tieto očné beauty paletky dokáže aplikovať každá z vás a to bolo pre nás najdôležitejším znamením. Na nanášanie prirodzene žiarivých farieb tak nepotrebujete byť profesionálka a tiene to z polovice urobia za vás.

Jeseni kraľuje hneď niekoľko odtieňov, medzi nimi si určite nenechajte ujsť pleti najprirodzenejšie odtiene neutrálnej, ružovkastej smerujúc k vínovo červenej a odtieňom hnedej. 

Inšpirujte sa: Trik, vďaka ktorému zistíte, či sa vám hodia kratšie vlasy: Počuli ste už o tomto pravidle?

Inšpirácia tvídovým vláknom 

Paletka ikonických očných tieňov Chanel Les 4 Ombres je typická svojim vzorcom v štyroch tónoch, tentokrát inšpirovaná vláknami tvídu, typického pre Chanel. Spektrum odtieňov od matných cez lesklé až po trblietavé pre nekonečný pohľad. Čisté, dlhotrvácne pigmenty zaistia intenzívny farebný efekt jemnej a hladkej textúry. 

Japonský minimalizmus a hra so svetlom

Štyri harmonické odtiene paletky Eye Colour Palette od Sensai dokonale vystihujú japonský minimalizmus. Hra so svetlom a textúrou hodvábu dokonale odráža spektrum týchto štyroch farieb. Každá paletka je ukotvená v neutralite, a to aby vytvorila lákavý look. Prechádzajúc cez ružovkastú až po odtiene hnedej, ktoré hrajú prím tohtoročnú jeseň. 

Rouge Trafalgar

Ikonické runway looky Dior z dielne make-up artistu Petra Philipsa naznačujú, v akom duchu sa ponesie tohtoročná jeseň. Paletka piatich odtieňov od ružovkastej cez bordovú až po hnedú je akousi predzvesťou jesene so silnou vibráciou. Tie, ktoré poznáte Dior očné tiene, viete, že sú veľmi jemnej krémovej textúry a čo je dôležité korešpondujú s akýmkoľvek typom pleti, pričom vôbec necítite, že by ste mali na sebe make-up. Paletka 5 Couleurs Couture je po prvý raz obohatená o zložky starostlivosti o pleť ako aloe vera a borovicový olej, ktorý má zjemňujúce účinky.

Neprehliadnite: Kruhy pod očami vám pridávajú vek: Poradíme vám spôsob, ako sa zbaviť tmavých vačkov až o 70%

Dokonalá symbióza farieb

Vynikajúca priľnavosť, ktoré poskytuje paletka Tom Ford Eye Colour Quad. Každý farebný štvorček zo štyroch luxusných farieb je navrhnutý tak, aby spĺňal potreby aj tej najnáročnejšej modernej ženy. Spektrum intenzity a tiež textúry hrá dokonalú symbiózu a zabezpečuje sexi pohľad rovnako ako je pre túto značku charakteristický rukopis.  

Súznenie kvetinových a bylinných výťažkov

Unikátne očné tiene Zuii Bio bez mastnoty sú vytvorené z kvetových a bylinných výťažkov, vďaka čomu sa radia medzi vegánske produkty. Pokožka na očných viečkach je veľmi citlivá a tak k nej aj treba pristupovať. Odtieň Tawney je odrazom neutrálnej palety farieb, pričom tieto tiene majú najjemnejšie prírodné minerálne pigmenty a 0% parabénov či chenických výplní a látok z ropy.

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe