Presunúť na hlavný obsah

Dior Cruise 2021 v znamení návratu k rodinným tradíciám: Zvýraznite svoju prirodzenú krásu a to, odkiaľ ste

Krása

Návrat k rodinným koreňom a tradičným remeslám. Show Dior Cruise 2021 vo vás prebudí silu rodiny, ale aj prirodzenej krásy, ktorou disponuje každá z nás.

Inšpirácia tradičnou kultúrou a rituálmi južného Talianska

Tradičná kultúra a magické rituály južného Talianska sa stali predlohou v novej kolekcii Dior Cruise 2021, ktorá sa konala v mestečku, kde všetko toto vzniklo. Kreatívna riaditeľka a dizajnérka módneho domu Dior, Maria Grazia Chiuri, sa tak vrátila do čias svojho rodiska a tradícií predkov. 

Celá show na námestí s kostolom sa niesla v duchu osláv, regionálneho tanca tarantata a orchestera. Rovnako tak môžeme odpozorovať aj make-up modeliek, ktorý siaha do hĺbky tej najvzácnejšej, prirodzenej krásy doplnenej vo vlasoch o poctivé florálne výšivky na šatkách, ktoré sú odrazom ručnej práce.

Inšpirujte sa: Týchto 5 potravín vám zabezpečí pleť bez vrások a akné: Dermatologička tvrdí, že sú základom alabastrovej pokožky

Make-up, ktorej základom je mlado vyzerajúca a rozžiarená pleť

Peter Philips, kreatívny riaditeľ Dior Make-up vytvoril kompletne prirodzený a žiarivý make-up pre prehliadku Dior Cruise 2021, ktorú predstavila Maria Grazia Chiuri v srdci Puglie, v Lecce. Región Apúlia tvorí na mape podpätok talianskej čižmy a nachádza sa tak na úplnom juhu tohto čarokrásneho miesta so silnými tradíciami predkov.

„Pre túto prirodzene krásnu mladú ženu som uprednostnil žiarivú a jasnú tvár, ktorú nepatrne podtrhnú jemne zvýraznené oči,“ hovorí Peter Philips.

Pri očiach sa zamerajte na krásne vytočené horné riasy

„Na zintenzívnenie pohľadu očí, avšak aby vyzerali stále prirodzene, som vytočil mihalnice a potom som naniesol novú čiernu riasenku na hornú časť mihalníc  Diorshow Iconic Overcurl 090. Mohol som tak otvoriť oči bez akéhokoľvek prehnaného dôsledku alebo zaťaženia. Potom som pracoval s obočím, zladil som ich tón s Diorshow Brow Styler a Diorshow Pump’N’Brow.“, vysvetľuje Peter Philips. Disciplína a opatrné zvýraznenie sily očí sú dôležité na to, aby vyzerali prirodzene. 

Prirodzená pleť, ktorá odráža život

Peter Philips dosiahol prirodzenú pleť tým, že ako prvé pripravil pleť rutinou v podobe séra Capsule Totale C.E.L.L., po ktorom nasledoval výživný krém z rovnakej línie. „Nasledovala podkladová báza Dior Bakcstage Face & Body Primer 001 Universal, ktorá zjednotila celú pleť, zjednotila nedostatky a zabezpečila perfektný podklad pre Dior Backstage Face & Body make-up, ktorý som vyberal individuálne podľa tónu pleti každej z modeliek,“ vysvetľuje Peter.

Na záver použil viacúčelový korektor Dior Forever Skin Correct. Ten prichádza s variáciou odtieňov pre ľahšie aplikovanie a hru so svetlom, ktoré je v prípade úpravy pleti, tak nenahraditeľné.

K plným perám si dopomôžete peelingom

Na dosiahnutie vzhľadu plných pier použil najskôr peeling Dior Lip Sugar Scrub 001, ktorý ich zjemnil a potom ich zvýraznil rúžom Dior Lip Maximizer O01 odtieň Pink a prekryl lesk papierikom. 

Naturálne nechty

Nechty získali vylepšený vzhľad použitím prírodného odtieňa Dior Vernis Muguet.

Neprehliadnite: Letná manikúra a farby na nechty: Ženy, ktoré milovali francúzsku manikúru si prídu na svoje

Vlasy ako koruna krásy

Vlasy boli buď úplne prirodzené alebo mali cez ne čipkované šatky či zdobené jemnou kvetinovou tiarou (pápežskou korunkou).

- Najčítanejšie -