Presunúť na hlavný obsah

Kruhy pod očami vám pridávajú vek: Poradíme vám spôsob, ako sa zbaviť tmavých vačkov až o 70%

Krása

Hormóny si s nami niekedy robia, čo chcú, ale je to aj naša životospráva, ktorá sa odráža na našom očnom okolí. Kam sa posunul vývoj v oblasti ich odstránenia?

Svet kozmetiky a beauty procedúr sa neustále vyvíja a robia sa veľké pokroky. Za posledné roky sme zaznamenali veľký záujem zo strany žien o starostlivosť o svoju pleť. S ním sa stupňujú aj nároky a následne vývoj beauty krémov, očných krémov, sér, ale aj technologických noviniek. Práve o očnom okolí bude dnes reč. 

Kruhy pod očami, tmavé fľaky a vačky dokážu potrápiť nejednu z nás a hoci nie vždy za to môže naša životospráva alebo nedostatok spánku, ale aj hormóny, každá sa snažíme pre ich eliminovanie urobiť maximum. Novinky na trhu potvrdzujú, že dnes môžeme testovať a spoznať na základe toho, čo každej z nás pomôže a keďže každá má iný typ pleti a vyhovuje jej niečo iné, urobili sme si malý prieskum rôznych možností, ako potlačiť tmavé vačky pod očami a dosiahnuť rozžiarenejší a mladistvejší look.

Prečítajte si: Micelárna voda, tonikum alebo voda v spreji? Viete, aký je medzi nimi rozdiel a čo a kedy používať?

Korigovanie a prevencia tmavých miest

Gélový hydratačný krém Shiseido White Lucent Brightening Gel Cream sa zameriava na príčiny vzniku tmavých škvŕn a sfarbení. Podporuje prirodzenú odolnosť pleti voči vzniku tmavých miest a nerovnomerností a pleti navracia iskru v podobe lesku, rozžiarenia a vlhkosti po celý deň. 
Vďaka technológii ReNeura Technology + ™ zlepšuje vnímavosť pleti, čím ju prebúdza a dochádza k udržaniu hydratácie a žiarivého vzhľadu jemnej a pružnej pokožky. 

„Krém má veľmi ľahučkú textúru, vychádzajúcu z japonskej koncepcie krásy, ktorá si ctí prepojenie s prírodou, ale aj vedou. Na to, aby sme si pripadali krásne, sa musíme krásne najskôr cítiť a presne taký dojem nadobudnete, keď si aplikujete čo i len malé množstvo tohto gélového krému.

Luxusná maska na spanie s organickou levanduľou

Hodváb sa začína skloňovať v súvislosti s vráskami čoraz častejšie a to nielen v rámci obliečok na vankúše, ale aj ako maska na oči, ktorá chráni aj očné okolie. Dupion hodváb, z ktorého je vyrobená táto maska na spanie je charakteristický svojím vysokým leskom, žiarivosťou a trvanlivosťou. 
Dokonale sadne na čelo a lícne kosti a vôbec nevyvíja tlak na oči, vďaka čomu navodí pocit absolútnej tmy a zároveň luxusného spánku. Ten je pre unavené oči dôležitý. Vďaka organickej levandule dochádza k maximálnemu uvoľneniu od stresu a napätia. Jej aromaterapeutické účinky si nebudete vedieť vynachváliť a budete sa cítiť doslova ako v bavlnke. 

Neprehliadnite: Proteín, ktorý premení vaše vlasy po prvom umytí ako od profesionála: Perfektný objem si nebudete vedieť vynachváliť

O 70% menej viditeľné tmavé vačky

Inovatívna technológia Alterna ting T-Sonic funguje na báze masáže šetrnej k pleti, pričom berie do úvahy jemnú pokožku v okolí očí. Masážny prístroj na očné okolie FOREO Iris Eye Massager je vo svete beauty tech prelomovou novinkou, ktorá dokáže čiastočne plniť funkciu dermatologičky. Pure Mode je 
vhodný pre začínajúce prejavy starnutia, zatiaľ čo druhý mode je už pre viditeľné známky starnutia. 
Masáž je až 3,5-krát účinnejšia v porovnaní s klasickými manuálnymi masážami, vďaka čomu môžeme vidieť, ako veda a technológie napredujú a dokážu pomôcť riešiť naše ženské problémy či nároky. 

„Jemné pulzy sú veľmi šetrné k pleti a po náročnom dni oceníte, keď môžete vďaka špičkovému silikónovému dizajnu jemne prechádzať miestami v okolí unavených očí. Rovnako tak ráno, keď sa zobudíte a máte natečené vačky pod očami. Vďaka pravidelnej rutine masáží očného okolia a aplikácii krému a séra znížite až o 70% tmavé miesta pod očami.“

- Najčítanejšie -