Presunúť na hlavný obsah

Najkrajšie svetové vône parfumov, ktoré si získajú vaše zmysly: Takto vonia leto 2020

Krása

Vo vzduchu cítiť, ako sa miešajú kvetinové vône s ovocnými a sadajú na vašu slnkom rozžiarenú pokožku a vytvárajú závoj evokujúci tajomstvo. Spoznajte parfumy, ktoré stelesňujú leto 2020.

Radosť zo života v jednoduchých momentoch 

Spája kvety mandarínky a jej plodov, jemného bieleho čaju s pižmom a vytvára vôňu, ktorá vás ihneď prenesie na rozkvitnutú lúku. Vôňa Mandarin Blossom White Tea od Elizabeth Arden ponúka oslobodzujúci pocit v podobe slnečných lúčov, závanu jemných listov s dobrou knihou v rukách. Za posledné dni sme mohli objaviť radosť v jednoduchých životných okamihoch a táto citrusovo-kvetinová vôňa vám tieto momenty bude navždy pripomínať.

Inšpirujte sa: Letná manikúra a farby na nechty: Ženy, ktoré milovali francúzsku manikúru si prídu na svoje

Ranná krása, nočný nektár

Inšpiráciou pre novú vôňu Issey Miyake Nectar d´Issey Première Fleur sa stal pohyb rastlín v reakcii na dennú dobu. Keď sa blíži noc, kvety sa začínajú uzatvárať a tým chránia svoje najcennejšie elementy: nektár, peľ a piestiky. Keď ráno vychádza slnko, srdce kvetu je odokryté a nektár uvoľňuje svoj parfum. Akordy vône vychádzajú z vône hrušky, medu a ruže a evokujú tiež morský vánok, jantár či sladký kašmír. Stelesňuje eleganciu a balet kvetov, ktorá dokáže byť pretavená aj do tela ženy.

Záhadná alchýmia príťažlivosti

Podmanivá vôňa Eau de Parfume Ambrée z dielne Narciso Rodriguez evokuje leto a typický dotyk slnkom zaliatej pokožky. Jantárová nôta je obohatená o jedinečnú silu vanilky. Exotický tiaré kvet a ylang-ylang z Madagaskaru dodávajú vôni kvetinový podmaz. 
Parfumér Aurélien Guichard navrhol túto vôňu tak, aby zachytila pravú ženskosť zaliatou slnkom a posiatou jemnými pehami evokujúcimi leto. Tak, ako sa v lete mení svetlo a s nocou prichádza záhadná alchýmia príťažlivosti aj žena sa mení na záhadnú a podmanivú bytosť, schopnú zvádzať a zároveň pôsobiť tak trochu magicky a tajuplne. 

Nová cesta, ako byť videná

Dievčenská vôňa Zadig & Voltaire Girls Can Be Crazy plná šialenstva v znamení #nofilter. Len pre ženy, ktoré najlepšie vedia, kto sú a kam patria. Sú si vedomé svojej príťažlivosti, žijú prítomnosťou, vedia si vyraziť, ale zároveň povedať „nie“. Vôňu vytvoril Quentin Bisch s tým, že umocňuje fougère dávkou divokej hrušky, ktorú zjemňuje pačuli a pižmové vanilkové tóny. Svetlejší jazmín je sladší, naplnený šumivým tónom a vďaka santalovému drevu sa stane táto vôňa vašou novou závislosťou.

Mohlo by vás zaujímať: Strobing je beauty trend leta 2020: Perleťová pokožka ako od slnka a tipy, na ktoré miesta aplikovať highlighter

- Najčítanejšie -