Presunúť na hlavný obsah

Lastminute call: Vianočné darčeky pre tri najdôležitejšie ženy vášho života

Zábava

Dobrá správa je, že ešte stíhate. Dokonca aj v prípade unikátnych personalizovaných darčekov. Toto mama, manželka aj svokra určite ocenia.

Pre manželku

Krigler

Vôňa, ktorú milovala už Audrey Hepburn, Marlene Dietrich, Ernest Hemingway, Grace Kelly je skutočným parfumérskym klenotom. Krigler je skrátka pojem. Na scénu sa dostal ešte v roku 1879 a je ozajstným unikátom.

Niche parfumy sú nielen luxusné, nádherne voňajú, ale samotný proces ich výroby je jedinečný. Obsahujú tie najčistejšie zložky, čo sa podpisuje na ich výnimočnosti. Takýto darček rozhodne žena po vašom boku ocení. 

Laura Lee Jewellery

Ručne vytvárané v Londýne, z drahých kovov a kameňov, pre zberateľky, ktoré dokážu oceniť kvalitu. Šperky Laura Lee Jewellery, každú ženu dostanú nadčasovým dizajnom a precíznym spracovaním. Sú tvorené s rešpektom vašej individuality už od roku 1985. A práve svojou originalitou sa stávajú ozajstným rodinným klenotom.

Verte, že časom vaša manželka takýto kúsok s láskou odovzdá svojej dcére, či vnučke. Navyše, samotná symbolika použitých vzácnych kameňov im dáva pridanú emocionálnu hodnotu.

Pre mamu

L'Objet

Občas vybrať darček pre mamu môže byť ozajstnou výzvou. Najmä na Vianoce, ak ju chcete naozaj potešiť. Pre milovníčky, ktoré sa rady obklopujú umením a krásou, to môže byť aj nádherný dizajnový rámik, šálka, či fotoalbum. L'Objet sú hodnotné dekoratívne kúsky, ktoré nielen funkčne, ale aj esteticky skrášlia každý priestor. Ak hľadáte niečo výnimočné, toto je tá správna cesta. 

Neprehliadnite: Pripravte sa na Vianoce v predstihu: Čo darovať vášmu milovanému, mame, svokre a čím zabodujete u ženy svojho života?

Cire-trudon

Francúzska značka Cire-trudon bola založená už v roku 1643 a má najdlhšiu tradíciu výroby sviečok na svete. Je ozajstným synonymom žiariacej noblesy, ktorú vytvárala už na dvore kráľa Ludvíka XIV.

V ich portfóliu však okrem sviečok nájdete aj delikátne parfumy, ktoré podčiarknu výnimočnosť každej ženy. Vecička, ktorú si ženy, a najmä milovníčky umenia viac ako len obľúbia. 

Pre svokru

 Nidū

Toto je pre nás nielen novinka, ale aj úplná TOP-ka. Záťažové prikrývky, ktoré si na Slovensku ešte len budujú svoje miesto, sú v zahraničí, najmä v Amerike, absolútnym hitom. Fungujú na princípe hĺbkovej dotykovej stimulácie. Tlak, vytvorený váhou prikrývky, vyvoláva v mozgu reakciu ako pri objatí. Cítite sa šťastný, myseľ a telo sa upokoja a vy sa môžete tešiť na nerušený spánok. Rovnako môžete prikrývku použiť aj počas dňa, ak máte potrebu načerpať novú energiu.

Podľa nás ideálny darček pre mamy, svokry, ale aj nevyspané manželky. Všetci totiž vieme, že malé deti dokážu dať zabrať. Navyše Nidū je vyrobená ručne - na Slovensku z vysoko kvalitných materiálov. Lokálny darček, ktorý má okrem množstva zdravotných benefitov aj skvelý vizuál, čím dotvorí čaro domova dokonale.

Inšpirujte sa: Tipy na vianočné darčeky podľa Kate Middleton: Na čo sama vojvodkyňa nedá každý rok dopustiť?

Kovový zvoniaci stromček

Tak tomuto sa povie úplná retro nostalgia. Kovový zvoniaci stromček z čias našich babičiek - presne taký, aký si ho pamätáme z detstva. Po zapálení sviečok sa roztočí a jemné cinkanie vytvorí tú pravú atmosféru Vianoc.

Je vyrábaný ručne v Českej republike s použitím výhradne českých dielov a komponentov. Jednotlivé kovodiely sa vyrábajú vo Velkém Šenově a v Rožmitále pod Třemšínem. Bižutérne komponenty, ako sú sklenené perličky, retiazka a zvoniaca korálka majú pôvod na Jablonecku. Tento rozprávkovo cinkajúci stromček vašu svokru určite očarí a nemal by chýbať na vašom vianočnom stole. Idylka, ktorá skrátka nestarne. Áno, niektoré veci sú večné.

 

VÍNKO KLIMKO MODRA 

VÍNKO KLIMKO MODRA je rodinné vinárstvo založené v roku 2012. ak Ak teda vaša svokra patrí medzi milovníčky kvalitného vína, toto je rozhodne dobrá voľba. Navyše samotná tradícia vinohradníctva a výroby vína, tu má hlboko zapustené korene. Skvelé je určite Dievčie hrozno, Veltlínske zelené, Rizling rýnsky či Devín. No aj ružová aj červená Frankovka sa radia do kategórie výnimočných.

- Najčítanejšie -