Presunúť na hlavný obsah

Tipy na vianočné darčeky podľa Kate Middleton: Na čo sama vojvodkyňa nedá každý rok dopustiť?

Zahraničné celebrity

Stále váhate, čo dať najbližším na Vianoce? Nechajte sa inšpirovať tipmi samotnej Kate Middleton. Podľa nás, naozaj stoja za to!

Kate si samotné prípravy na Vianoce mimoriadne užíva

Vianoce sú skutočne výnimočnou udalosťou snáď v každej rodine. Všetci chceme, aby toto obdobie bolo čo najkrajšie a najčarovnejšie. Preto si na darčekoch, ktorými obdarúvame najbližších, dávame mimoriadne záležať. A inak to nie je ani v kráľovskej rodine. Spomedzi všetkých členov britskej monarchie, si vraj najviac toto obdobie užíva vojvodkyňa Kate Middleton. Vianoce milovala od malička a jej vzťah k nim sa znásobil najmä v čase, keď sa stala mamou a môže pripravovať prekvapenia pre svoje ratolesti.

Tušili ste, že samotné prípravy na sviatky pokoja začínajú za bránami paláca už v lete? Kráľovná píše listy a pohľadnice pre najbližších, Kate vyberá nové ozdoby na stromček, ktoré sú v kontraste s tými, ktoré majú už svoje roky a tradíciu. 

Prečítajte si: Ikonický pár 90-tych rokov Johnny Depp a Kate Moss: Viete, čo povedal jeden na adresu druhého po rozchode?

Na tento detial nedá už roky dopustiť

Na Štedrý deň, zatiaľ čo sa dospelí zhromažďujú pri veľkom stole a okrem čaju chystajú i niekoľkochodové menu, deti ozdobujú vianočný stromček práve starožitnými ozdobami. Po tom, čo si celá rodina vypočuje slávnostnú reč kráľovnej, začnú si vymieňať darčeky. Jej výsosť je kategoricky proti drahým a luxusným darom, a preto je pravidlom, že sa rodina navzájom obdarúva malými a vtipnými darčekmi. Vojvodkyňa Kate Middleton rozdáva vždy milé a vtipné darčeky, ktoré potešia všetkých naokolo. 

Je už akousi tradíciou, že najbližším každý roka dá svetre s rovnakým vzorom, len v rôznych farbách. Vždy sú vianočné a tak trochu uletené. Všetci dostanú rovnaké, len rokmi obmieňa samotný vizuál. A vraj sa včlenovia rodiny na tento okamih mimoriadne vždy tešia. Kate si dobre uvedomuje, aká dôležitá je na Vianociach blízkosť najbližších a to, že práve tá sa ničím nahradiť nedá. 

Mohlo by vás zaujímať: Julia Roberts a Richard Gere: Prečo sa nikdy nedali dokopy ako pár a ako vyzerajú po rokoch ich rodiny?

- Najčítanejšie -