Presunúť na hlavný obsah

Vo vzťahu je nevera kapitolou samou o sebe: Chronický sukničkár sa totiž naozaj nezmení

Partnerské vzťahy

Myslíte si, že ak bol s vami svojej bývalej neverný, vám to neurobí? Omyl. Takéto typy sa skrátka nemenia.

Nevera sa stala ako keby novodobým fenoménom a naozaj má rastúcu tendenciu.

Vo vzťahu je nevera kapitolou samou o sebe. Hoci sa prioritne pripisuje mužom ani u žien nie je ničím výnimočným. No predsa len majú chlapi v tejto oblasti v niečom prvenstvo. Ak totiž zhrešia s nejakou inou, je veľmi častým faktom, že to urobia znova.

Pokiaľ je totiž neverná žena, väčšinou sú v tom city. No u mužov toto pravidlo neplatí. Skutočne teda platí, že sa chronickí sukničkári nikdy nezmenia? Spýtali sme sa odborníka, ako to naozaj je. 

V dnešnej dobe je čoraz viac mužov, ktorí popri svojej aktuálnej a oficiálnej partnerke, či manželke, majú minimálne ešte jednu, o ktorej verejne nehovoria. ”Nevera sa stala ako keby novodobým fenoménom a naozaj má rastúcu tendenciu. Ono je aj veľmi podstatné, za akých okolností vznikne. Pokiaľ to muž robí, len kvôli rozptýleniu, zábave, či zvýšeniu svojho ega, je veľmi pravdepodobné, že sa u neho bude opakovať."

Čítajte tiež: Muži narodení v tomto znamení, patria medzi najobetavejších: Nájsť takého je lepšie ako výhra v lotérii

"Samozrejme česť výnimkám, no rozvodová štatistika je v tom neúprosná. A práve za rozpadom mnohých manželstiev stojí veľakrát niekto tretí,” vysvetľuje psychológ Martin Miler. 

Hoci ste možno takého chlapa kedysi milovali, či aktuálne milujete a chcete si ho nebodaj vziať, mali by ste sa minimálne zmieriť s tým, že chronický sukničkár nikdy neprestane loviť. Keď ste mu prišli už na pár afér, musí vám byť jasné, že iný žiaľ nebude. Máte teda dve možnosti. Buď ho prijmete takého aký je, alebo z toho vzťahu odídete.

Mohlo by vás zaujímať: Tieto znamenia čaká v decembri nečakaná zmena: Posunú sa k veciam, ktoré budú skutočne kľúčové

Dokáže sa podľa Vás chronický neverník zmeniť?

spolu hlasovalo 299 ľudí

- Najčítanejšie -