Presunúť na hlavný obsah

Manuál, podľa ktorého zbalíte chlapa na počkanie: Rýchlo a tak, že sa do vás zamiluje

Partnerské vzťahy

Pre nás ženy je často záhadou, čo na mužov platí a čo sa im naozaj páči. Odhaľte spolu s nami, čo na opačné pohlavie pri zvádzaní skutočne funguje. Občas je to tak, že tie najjednoduchšie veci sú najúčinnejšie.

Ak sa vám doteraz nepodarilo očariť vášho vysnívaného pána "Božského", máme pre vás  simple manuál, ako na to. Pozrite sa, čo ho rozhodne dostane!

Zvádzajte smiechom

Úsmev je naozaj veľmi silná zbraň. Dokáže nahradiť dotyky, slová, gestá. Skúste navodiť situácie, v ktorých ho dokážete rozosmiať. Bude sa cítiť uvoľnene, zabudne na starosti. V tom momente je váš. 

Zachovajte si tajomno

Hoci si to nepriznajú, muži milujú tajomné ženy. Chcú spoznávať, objavovať, byť prekvapovaní. Práve preto sa snažte na začiatku zoznamovania prezradiť o sebe čo možno najmenej a nechajte im priestor na realizáciu. Verte, že ich to bude baviť oveľa viac, ako keď im o sebe okamžite prezradíte všetko. Skutočná femme fatale je vždy tak trochu záhadná.

Čítajte tiež: Muži narodení v tomto znamení, patria medzi najobetavejších: Nájsť takého je lepšie ako výhra v lotérii

Dajte mu priestor starať sa o vás

Nie, nehrajte sa na samostanú superhrdinku, ktorá vlastne úplne všetko zvládne sama. Aj keby to tak bolo. Chlap musí mať pocit, že sa o vás môže a dokáže postarať. Chce ženu rozmaznávať, poskytovať jej istotu, zabezpečiť jej pohodu a komfort. Pokiaľ sa totiž prezentujete tak, že všetko zvládate, začne si pripadať, že ho ani nepotrebujete. 

Buďte nežná a láskavá

Jemné dotyky, nežné gestá, obyčajné pohladenie. To je všetko, čo muži neuveriteľne potrebujú. Viac ako slová. Kedykoľvek sa ho len letmo dotknite, usmejte sa uvidíte, že toto funguje lepšie ako akékoľvek afrodiziakum. 

Mohlo by vás zaujímať: Tieto znamenia čaká v decembri nečakaná zmena: Posunú sa k veciam, ktoré budú skutočne kľúčové

Rešpektujte ho

Rešpekt je niečo, na čo mnohé z nás v dnešnej dobe zabúdame. Áno, rešpektujte jeho prácu, priateľov, záľuby. Každý máme niečo čo milujeme a nie je dôvod, aby sme sa toho museli vzdať, len preto, že sa v našom živote objavil niekto nový. 

- Najčítanejšie -