Presunúť na hlavný obsah

Prestaňte sa chrániť pred sklamaním: Jedine takto zmeníte svoj status zo single na zadaná

Partnerské vzťahy

Ak ste ešte stále nenašli svojho vyvoleného a máte pocit, že všetci schopní muži sú buď zadaní, majú minimálne jedno dieťa a po vzťahu viac netúžia, alebo si myslíte, že sa z nich stáva naozaj vyhynutý druh, nevešajte hlavu. Pozrite sa spolu s nami, ako si dokážete lásku pritiahnuť, v pomerne krátkom čase. Stačí zmeniť len pár základných vecí v živote.

Túžite po láske, no neprichádza? Pokiaľ aj vy patríte k ženám, ktoré stále nenašli pána dokonalého, zrejme pre vás máme riešenie. Odhaľte spolu s nami, čo vám pomôže zmeniť svoj status v naozaj krátkom čase! Nič nie je totiž také, zlé, ako by sa na prvý pohľad mohlo zdať. 

​Čítajte tiež: Ženy v týchto znameniach mávajú sex najčastejšie: Vzrušeniu, ktoré z nich ide, muži nevedia odolať

1. Prestaňte sa chrániť pred sklamaním

Snaha chrániť sa pred sklamaním, aj keď v niektorých prípadoch môže byť oprávnená, nanešťastie priťahuje nové sklamanie tým, že ho očakávate.

Áno, zákony príťažlivosti jednoducho fungujú. Ak teda chcete stretnúť pána ”Božského”, v prvom rade sa prestaňte báť. Začnite snívať, uverte svojim predstavám a asi aj sama budete prekvapená, ako rýchlo sa práve túžby dokážu premeniť na realitu.

2. Nepodceňujte sa

„Vyzerám hrozne, ten sa za mnou ani neobzrie…” Hovorí vám táto veta niečo? Ak vám chýba zdravá dávka sebavedomia, je naozaj malá pravdepodobnosť, že si dokážete vybudovať vzťah. Ako môžeme chcieť, aby nás niekto asolútne miloval, keď sa sami vôbec nemilujeme?

Človek musí mať rád sám seba, to je základ všetkého. Ak na sebe nedokážete vidieť dobré a pozitívne veci, ako to má potom dokázať niekto iný? Takže hlavu hore, pozrite sa do zrkadla a vymenujte 5 vecí, ktoré sa vám na sebe páčia. 

3. Prestaňte mužov ”škatuľkovať”

„Všetkým mužom ide iba o jedno.” Toto je niečo, čo často počúvame od svojich kamarátok, ktoré sú single. Avšak, ani náhodou to nie je správny prístup. Ak totiž túžite po láske, veľmi ťažko ju nájdete, pokiaľ budete mať voči mužom neustále predsudky. Nie sú všetci rovnakí a nie nejde každému len o to jedno. To si jednoducho musíte uvedomiť a pripustiť. 

Prečítajte si: Muži narodení v tomto znamení, patria medzi najobetavejších: Nájsť takého je lepšie ako výhra v lotérii

Ak zmeníte postoj sama voči sebe a tieto tri základné veci, sme si isté, že lásku nájdete oveľa skôr. Takže platí naozaj staré, zlaté pravidlo: "Len ak budete milovať sama seba, bude vás milovať aj niekto iný."

Sú podľa Vás, práve tieto 3 veci kľúčové?

spolu hlasovalo 124 ľudí

- Najčítanejšie -