Presunúť na hlavný obsah

Veci, ktoré na nás muži neznášajú. Dávajte si na ne pozor!

Sex a vzťahy

Občas vieme byť poriadne hysterické, paranoidné, ale aj otravné. Aj keď sa všetko dá tolerovať a odpustiť, na niektoré veci by sme si mali dať väčší pozor - môžu totiž znamenať koniec vzťahu.

Vyťahovanie minulosti

O tom, že žiaden muž nemá rád vŕtanie sa v minulosti ste zrejme počuli už stokrát. Napriek tomu mnoho žien analyzuje, skúma a opätovne vyťahuje veci, ktoré sa stali ešte pred nimi alebo veci, ktoré sú už vyriešené. Keď máte pocit, že niečo ostalo nevypovedané, skúste sa predtým sama zamyslieť - je to naozaj tým, že to tak je, alebo je to len vaša zlá vlastnosť, kedy si pri zlej skúsenosti spomeniete automaticky na predošlú, nepeknú skúsenosť? Žiaden chlap nebude toto tolerovať večne, a tak, ak to praktizujete, okamžite si dajte stopku.

Dramatizovanie

Robenie z komára somára alebo zveličovanie. Zrejme aj to jedným z najčastejších problémov nás žien, ktoré mužov privádza doslova do zúfalstva. Nielenže sme pre nich vtedy totálne nepríťažlivé, zároveň ich tým dokážeme vytočiť natoľko, že šťastie budú hľadať u pokojnej ''kľuďasky'', ktorá im takéto scény nebude robiť. Pamätajte na to predtým, než budete chcieť vybuchnúť - niekedy veci možno potrebujú čas a my sa na ne potrebujeme pozrieť s nadhľadom.

Prečítajte si: Netrpezlivo čakáte na lásku, no ona stále neprichádza? Pozrite sa spolu s nami, kedy stretnete svoju osudovú polovičku

Zanedbaný výzor

Nech muži apelujú na prirodzenosť akokoľvek, faktom je, že tá úplná sa im nepáči. Muži majú radi upravené ženy, ktoré to síce s mejkapom a vylepšovákmi nepreháňajú, no ak máte zažltnuté zuby, mastné vlasy, popraskané pery do krvi či kruhy pod očami, nečakajte, že to bude ako vo filme a muž vám padne k nohám. Starajte sa o seba tak, aby ste vyzerali dobre aj bez nánasov mejkapu.

Zahltenie zbytočnými informáciami

Väčšina žien to má tak, že ich partner je zároveň ich najlepším priateľom. To je v poriadku, no nezabúdajte na to, že váš priateľ nie je vaša kamarátka, a tak ho informácia o tom, kto mal čo na sebe alebo kto s kým randí, nemusí zaujímať tak, ako ženské pohlavie. Je skvelé nemať pred priateľom tajnosti, no sú veci, ktoré by ste mali preberať len s kamarátkami - a najlepšie by bolo, ak by to tak aj ostalo. 

Príliš veľké drsňáčky

Zrejme sa každá z nás stretla s mýtusom, že muži milujú drsné, nezávislé ženy. Aj v tomto prípade je však mimoriadne potrebné brať ohľad na mieru - je fajn vyjadriť svoj názor, no keď pred ním začnete piť alkohol ako jeho kamarát a fajčiť jednu cigaretu za druhou, dá vám okamžitú stopku. V každom mužovi je totiž zachovaný typický ochranársky pud, ktorý mu káže, že ženy sú nežné stvorenia, ktoré treba ochraňovať.

Neprehliadnite: Od mileniek až po ženy, ktoré sme ochotní si zobrať: Muži otvorene, akými fázami vo vzťahu prechádzajú

 

- Najčítanejšie -