Presunúť na hlavný obsah

Chcete vedieť, ktorým mužom sa radšej vyhýbať? S týmito má vzťah perspektívu, ale tu zostaňte len pri kamarátstve

Partnerské vzťahy

Hoci sú muži narodení v týchto znameniach veľmi láskaví, pozorní a vtipní, predsa len, ak s nimi plánujete dlhodobý vzťah, mali by ste byť v niektorých veciach opatrné. Radšej. Inak vás môže čakať sklamanie.

Niektorí muži skrátka nie sú na dlhodobé vzťahy stavaní. Majú problém s takýmto zväzkom, nedokážu sa úplne odovzdať inej osobe a stále hľadajú niečo nové. Teda aspoň majú také tendencie. Pozrite sa, na koho si dať pozor a koho mať radšej za kamoša ako partnera. Predsa len je v tom značný rozdiel.

Baran

Hoci sú muži narodení v znamení Barana veľmi láskaví, milí a pozorní, potrebujú aj veľkú voľnosť. Neznášajú limity, pravidlá a obmedzenia. Napriek tomu, že vás milujú, nechcú sa vzdať možnosti robiť si, čo sa im zachce. Stoja nohami pevne na zemi a chcú byť za každých okolností pánmi svojho času.

A pokiaľ sa im rozhodnete to tohto osobného priestoru zasahovať, problém je väčšinou na svete. Preto sa pre nich hodia najmä ženy narodené v znamení Rýb a Blížencov. Tie ich dokážu v istej miere pochopiť a akceptovať. No z dlhodobého hľadiska aj im zväčša dôjde trpezlivosť. Ako kamaráti sú skvelí, no vo vzťahu to s nimi až také ružové veru nie je. 

Prečítajte si: Muži narodení v tomto znamení, patria medzi najobetavejších: Nájsť takého je lepšie ako výhra v lotérii

Vodnár

Muž Vodnár ide vždy dopredu. Je od prírody naozaj veľmi kreatívny a vždy hľadá možnosti na zlepšenia a inovácie. Avšak nechce byť nikdy pod kontrolou.

Potrebuje nespútanosť, voľnosť a mať priestor realizovať sa. Takýto chlap je skvelým kamarátom, pomôže vám kedykoľvek to budete potrebovať, no večer si rád sám sadne do obývačky a vychutná si pokoj. SÁM so sebou. Ide o samotárske a hĺbavé typy, ktoré však na druhej strane milujú pozornosť. A to je vo vzťahu celkom ťažká kombinácia. 

Veľmi často sa stáva, že sa títo muži rozhodnú pre dlhodobý vzťah až po 50 - tke. Vtedy si už prežili, čo potrebovali a snažia sa usadiť. No nie vždy im to vyjde.

​Čítajte tiež: Ženy v týchto znameniach mávajú sex najčastejšie: Vzrušeniu, ktoré z nich ide, muži nevedia odolať

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe