Presunúť na hlavný obsah

Tieto znamenia prežijú harmonický rok 2021: Pozrite sa, či patríte medzi tých šťastných

Partnerské vzťahy

Uplynulý rok bol pre mnohých z nás, naozaj náročným. Nastal čas bilancovania, no napriek všetkému, priniesol určite aj veľa dobrého. Pre ktoré znamenia bude 2021 skutočne výnimočným?

Rok 2021 bude pre určité znamenia skutočne výnimočným. Najmä v oblasti vzťahov, lásky a kariéry rozhodne. Zistite spolu s nami, či sa šťastie práve v tejto oblasti, usmeje aj na vás. Práve rok, ktorý máme celý pred sebou, bude priať tým, ktorí hľadajú, šťastie, no stále neprichádzalo. 

Mohlo by vás zaujímať: Tieto znamenia čaká v decembri nečakaná zmena: Posunú sa k veciam, ktoré budú skutočne kľúčové

Býk

Býci sú akčné a veľmi svojské osobnosti, ktoré túžia po nezávislosti. Potrebujú veľký priestor pre vlastný rozvoj a ich najcharakteristickejšou črtou je trvrdohlavosť. Práve preto to v láske nemajú najľahšie. No rok 2021 bude pre nich v tejto oblasti kľúčový. Z romantického nevinného flirtu sa napokon vykľuje vážny vzťah a oni stretnú svoju osudovú lásku 

Strelec 

Pre vášnivého strelca bude nový rok osudovým. Nečakajú ho žiadne citové drámy, práve naopak, všetky problémy sa vyriešia oveľa lepšie, než by čakal. V stabilných vzťahoch sa opäť prebudí iskra, tie nové sa posunú o krok ďalej. Dokonca je v nich veľká pravdepodobnosť spečatenia lásky svadbou. Čo sa týka kariéry, zastabilizuje svoju pozíciu, čaká ho povýšenie a vízia lepšej budúcnosti. 

Čítajte tiež: Muži narodení v tomto znamení, patria medzi najobetavejších: Nájsť takého je lepšie ako výhra v lotérii

Ryby

V roku 2021 sa vám vráti všetka láska, ktorú vkladáte do vzťahov. Pokiaľ stále nemáte partnera, práve v tomto roku stretnete niekoho, s kým vás čaká stabilný a krásny vzťah. Dokonca ak ste aj v minulosti mali zlomené srdce, práve teraz pochopíte, prečo to tak bolo. Len tak ste si totiž mohli preraziť cestu k skutočnému šťastiu.

Čakáte od roka 2021, že bude harmonickejším?

spolu hlasovalo 1718 ľudí

Nie
317

 

 

- Najčítanejšie -